Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Kurzajewski z wózkiem, rozczulający widok. Kiedy to zleciało?
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 04.03.2024 15:55

Maciej Kurzajewski z wózkiem, rozczulający widok. Kiedy to zleciało?

Maciej Kurzajewski
Fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski dużo podróżuje, często w związku z pracą, jednak teraz chodzi o powody osobiste. Pojechał odwiedzić najmłodszą członkinię jego rodziny. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym widać, jak prowadzi wózek. 

Rodzina Macieja Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski był mężem Pauliny Smaszcz przez 23 lata i, choć ten związek jest już zamkniętym rozdziałem, to mają razem dwójkę dzieci - 18-letniego Juliana i 27-letniego Franciszka. W 2021 roku starszy syn ożenił się z pochodzącą z Werony Laurą Esmeraldą Veccari. Para poznała się prawdopodobnie podczas studiów w Izraelu, a teraz mieszkają razem we Włoszech. 

Maciej Kurzajewski z Pauliną Smaszcz
Fot. KAPiF/ Maciej Kurzajewski z Pauliną Smaszcz w 2008 roku
Koniec domysłów, wielka radość u Kasi i Maćka. W końcu potwierdzili

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

Kurzajewski sam przyznawał, że od dawna przygotowywał się do roli dziadka. Marzenie ostatecznie spełniło się 3 marca 2023 roku, kiedy na świat przyszła jego pierwsza wnuczka. Prezenter podzielił się wówczas radosną wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Dzisiaj przyszła na świat piękna dziewczynka, która będzie do mnie mówić dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham was! Cudowny dzień!!!" — napisał Kurzajewski na Instagramie. 

Maciej Kurzajewski pragnie być aktywnym i sprawnym jako dziadek, dlatego stale dba o swoją kondycję. Regularnie ćwiczy, uprawia wiele sportów oraz zwraca uwagę na zdrową dietę.

Cieszę się, że potrafiłem zadbać o siebie, co polecam wszystkim dziadkom, ale i ojcom, bo trzeba dbać o siebie na każdym etapie życia — powiedział w rozmowie z "Faktem".

Maciej Kurzajewski obchodzi urodziny wnuczki

Maciej Kurzajewski obecnie przebywa we Włoszech, co pokazał w swoich mediach społecznościowych. Pojechał tam świętować pierwsze urodziny swojej wnuczki. Opublikował zdjęcia, na których spaceruje z synem Frankiem i jego córką. Z dumą prowadził wózek z wnuczką.

Prezenter pokazał również zdjęcie, na którym można dostrzec głowę wnuczki z urodzinową koroną z napisem ”Birthday Girl”. Kurzajewski mocno podkreśla w wywiadach, że jego syn i synowa zawsze mogą liczyć na wsparcie.

Mój syn Franek i jego żona Laura, tworzą piękną rodzinę. Zawsze mogą na mnie liczyć, mają tę świadomość tego, że byłem, jestem i będę dla nich wsparciem, jeśli tylko będą tego potrzebować, ale oni są rodziną. Rodziną i ludźmi świata i to jest też piękne, że odnajdują się w każdym miejscu świata i w bardzo szeroki sposób myślą o tym, jak budować swoją przyszłość. To jest dla mnie coś, z czego jestem bardzo dumny — powiedział prezenter w rozmowie z „Jastrząb Post”.

W komentarzach można zauważyć wiele życzeń dla wnuczki prezentera: 

  • Wszystkiego co najlepsze dla księżniczki.
  • Ale zleciało, sto latek dla królewny i wszystkiego dobrego dla Państwa.
  • Ale szybko zleciało - piszą obserwatorzy. 
Maciej Kurzajewski
Fot. KAPiF/ Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski
Fot. KAPiF/ Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek