Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Koniec domysłów, wielka radość u Kasi i Maćka. W końcu potwierdzili
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.02.2024 09:17

Koniec domysłów, wielka radość u Kasi i Maćka. W końcu potwierdzili

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
Koniec domysłów, wielka radość u Kasi i Maćka. Fot. KAPiF, canva

Choć wielu fanom wydawało się, że po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pogrążą się w smutku i zapadną pod ziemię, wcale tak nie jest. Prezenterzy właśnie podzielili się wieściami, na które wszyscy czekali. O czym poinformowali?

"Cichopkom" po zwolnieniu z "PnŚ" wróżono medialny niebyt

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z niewyjaśnionych przyczyn musieli pożegnać się z pracą w "Pytaniu na śniadanie". Występy w śniadaniówce stanowiły dużą część ich dochodów, więc decyzja nowego kierownictwa TVP z pewnością jest dla nich finansowo odczuwalna.

Ten fakt mocno zaniepokoił ich fanów, którzy zaczęli się zastanawiać, jak potoczą się ich dalsze nie tylko zawodowe losy. W tej kwestii wszystko jest już jasne.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
Koniec domysłów, wielka radość u Kasi i Maćka. Fot. KAPiF
Marcin Hakiel szykuje się do ślubu? Wygadał się o zaręczynach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski porozmawiali z fanami

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dowiedli, że mimo utraty statusu gwiazd TVP nie zamierzają użalać się nad swoim losem. Korzystają z większej ilości wolnego czasu i podróżują, jednocześnie przygotowując się do nowych wyzwań.

Para od kilku dni przebywa we Włoszech, gdzie cieszą się nie tylko mocnym słońcem i dobrą kuchnią, ale przede wszystkim swoją obecnością. Zakochana aktorka i dziennikarz postanowili prosto z Rzymu odpowiedzieć na pytania internautów. Niektóre dotyczyły szczegółów spontanicznego wyjazdu, jednak nie zabrakło także poruszenia poważniejszych kwestii. Oboje uznali, że to doskonała okazja, by podzielić się pewną ważną nowiną.

Wielka radość u Cichopek i Kurzajewskiego. W końcu to potwierdzili

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dali jasno do zrozumienia, że po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" dalej radzą sobie znakomicie. I choć wielu ich krytyków zapewne tego by sobie życzyło, duet nie ma żadnych powodów do narzekania. Wręcz przeciwnie. Była żona Marcina Hakiela wprost potwierdziła, że nie musi martwić się o swój byt i przyszłość, a zajęć jej nie brakuje.

Każdy z nas ma swoje projekty, które tworzymy już od wielu, wielu, lat. Ja chociażby serial "M jak Miłość". Jestem cały czas aktywna. Jestem cały czas aktywna oczywiście dla was na Instagramie, mam też dużo zleceń tutaj komercyjnych i dziękuję wam, że tak je dobrze przyjmujecie i kochani dużo się dzieje w przestrzeni - oznajmiła z radością.

Podobnie postąpił Maciej Kurzajewski, który podczas sesji pytań i odpowiedzi opowiedział, że w dalszym ciągu jest pracownikiem TVP i może bardziej skupić się na swojej pasji, jaką jest sport.

Duże projekty przed nami, bo i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, oby z polską reprezentacją, Igrzyska Olimpijskie oczywiście, Tour de Pologne chociażby i sporo tego się będzie działo w wakacje i czas przedwakacyjny też będzie bardzo, bardzo bogaty w wydarzenia - podsumował.

Trzeba przyznać, że ich pozytywne nastawienie może zawstydzić. Oboje dowodzą metaforycznej tezie, że w momencie, gdy los daje kwaśne pomarańcze, najlepiej zrobić z nich… lemoniadę. Cieszycie się, że tak im się powodzi?