Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cichopek znalazła nowe zajęcie? Spełniła marzenie milionów Polek!
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.02.2024 10:22

Cichopek znalazła nowe zajęcie? Spełniła marzenie milionów Polek!

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek znalazła nowe zajęcie? Fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek już otrząsnęła się po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". Gwiazda znalazła nowe zajęcie, które wśród domiwników wywołało prawadziwy zachwyt. Czym sprawiła im aż taką radość? Okazuje się, że wzięła przykład z wielu swoich rodaczek.

To zrobiła Cichopek tuż po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie"

Gdy Katarzyna Cichopek dowiedziała się, że już więcej nie zagości na wygodnych kanapach "Pytania na śniadanie", z dnia na dzień kupiła bilet i udała się w egzotyczną podróż, by zdystansować się od wydarzeń w kraju.

Była żona Marcina Hakiela relaks na słonecznej plaży ma już za sobą, nie pozostało jej więc nic innego, jak zakasać rękawy i znów wziąć się do pracy. Wielu jej fanów martwiło się, jak spędzi wolny czas, który dotychczas poświęcała na poranne pasmo TVP. Odpowiedź jest już jasna.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek znalazła nowe zajęcie? Fot. KAPiF
Gwiazda Polsatu dołączy do Pakosińskiej w "PnŚ"? Padło nazwisko

Katarzyna Cichopek znalazła sobie nowe zajęcie

Katarzyna Cichopek na razie nie zaangażowała się w kolejne telewizyjne przedsięwzięcie, choć spekuluje się, że wzbudza zainteresowanie Edwarda Miszczaka zapowiadającego stworzenie śniadaniówki w Polsacie. Te plany na razie pozostają niewyraźne, więc gwiazda "M jak miłość" zajęła się bardziej prozaicznymi czynnościami.

Wśród domowników, czyli Macieja Kurzajewskiego i swoich pociech, nowym zajęciem wzbudziła gromki entuzjazm. Mało kto wiedział, że w tej materii spisuje się niemal tak wyśmienicie, jak na serialowym planie. O czym mowa?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek znalazła nowe zajęcie? Fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek wprawiła domowników w radość. Niebywałe, czym się zajęła

Katarzyna Cichopek stanęła przed kuchennym blatem i w asyście dzieci stworzyła słodki przysmak, którym doprowadziła ich do kulinarnej ekstazy. Była gospodyni "Pytania na śniadanie" w trakcie tej przygody była niczym rasowa konsultantka Thermomixa. Z pomocą robota kuchennego kroiła, mieliła, a potem smarowała i dekorowała. Udało jej się przygotować ciasto na zimno z biszkoptami, kawą i masą kajmakową.

I jak wrażenia? - spytała syna i partnera, z dumą prezentując, jak zajadają się łakociami przy stole.

Nie mam słów. Obłęd. Szaleństwo - odpowiedział Maciej Kurzajewski, wiercąc łyżeczką po prawie pustym talerzu.

Jak sądzicie, czy Katarzyna Cichopek wkrótce obejmie stery nowego programu o gotowaniu? Internauci proponują, by była to kontynuacja cyklu "Sexy mama" z dopiskiem "w kuchni". Dobry pomysł?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek znalazła nowe zajęcie? Fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek znalazła nowe zajęcie? Fot. Instagram @katarzynacichopek