Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Luna jest córką bajecznie bogatych Polaków? Ich produkty zna każdy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.02.2024 08:44

Luna jest córką bajecznie bogatych Polaków? Ich produkty zna każdy

Luna
Luna jest córką obrzydliwie bogatych Polaków? Fot. kadry z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wyd. 2024 r., pns.tvp.pl

Luna dotąd nie była zbyt znana, jednak od poniedziałkowego poranka jej pseudonim niesie się echem po całej Polsce. "Pod strzechy" trafiają coraz ciekawsze wieści na temat polskiej reprezentantki na Eurowizji 2024. Wiele wskazuje, że artystka ma absurdalnie bogatych rodziców, a produkowane przez nich produkty… może właśnie masz w lodówce. Oto szczegóły.

Luna już wie, jak będzie wyglądał jej występ na Eurowizji 2024

Oficjalne przekazanie Lunie biletu do Malmo (to tam odbędzie się tegoroczna Eurowizja) odbyło się w "Pytaniu na śniadanie". Niedługo później w sieci rozgorzała gorąca dyskusja nie tylko na temat samej piosenkarki, ale także kulis jej wygranej w preselekcjach. Sama zainteresowana udzieliła wielu wywiadów, w których zaczęła już snuć ambitne wizje swojego występu.

Mam taki szalony pomysł, bo ja uwielbiam ogień… Nie wiem, co na to telewizja i pirotechnika na ten motyw ognia, trochę jak w "Igrzyskach śmierci". Jest taka scena, gdzie główna bohaterka się tak obraca i nagle płonie suknia. Jakbym ja była i wieżą, i suknią w tym samym momencie, i to by spłonęło, no to myślę, że byłoby fajnie - rozwodziła się w rozmowie z RMF FM.

Aby ta efektowna wizja prezentacji utworu "The Tower" została zrealizowana, potrzeba nie tylko chęci i pomocy specjalistów, ale także pieniędzy. W tej sprawie być może będzie mogła liczyć na pomoc rodziców. Kim jest rodzina polskiej reprezentantki?

Luna miała wypadek, cudem uniknęła obrażeń. Co się stało?

Eurowizja 2024. Polska reprezentantka Luna jest dziedziczką wielkiej fortuny?

Występ Luny na Eurowizji 2024 będzie polegał nie tylko na surowym wykonaniu piosenki. Od wielu lat tajemnicą sukcesu na konkursie jest także prezentacja sceniczna. Wszak nie bez powodu w nazwie największego muzycznego show na świecie jest euro-WIZJA. Ekspert w specjalnym komentarzu dla portalu Goniec Rozrywka m.in. na to zwrócił szczególną uwagę.

Zebranie sporych funduszy będzie zatem sprawą niezwykle istotną. 24-latka może zatem poprosić o wsparcie nie tylko TVP i swoją wytwórnię (której w dużym stopniu zależy na promowaniu podopiecznej), ale także bogatego ojca. Pewne poszlaki wskazują, że sympatyczna wokalistka jest dziedziczką wielkiej spożywczej fortuny. O jakiej firmie mowa?

Luna
Luna jest córką obrzydliwie bogatych Polaków? Fot. KAPiF

Eurowizja 2024. Luna jest córką bajecznie bogatych Polaków? Ich produkty zna każdy

Według nieoficjalnych wieści, jakie można odszukać w sieci, uzdolniona wokalnie Luna należy do rodziny prowadzącej wielkie polskie przedsiębiorstwo, którego kapitał zakładowy wynosi aż 305 milionów złotych. Nie ma zatem wątpliwości, że w branży spożywczej jest to prawdziwy potentat. 

Luna (a właściwie Aleksandra Wielgomas) może być spokrewniona z Pawłem i Danutą Wielgomasami, czyli prezesem i wiceprezesem firmy Dawtona produkującej popularne ketchupy, gotowe sosy i warzywa w puszkach. Najprawdopodobniej właśnie dlatego w 2022 roku swoim muzycznym talentem pochwaliła się na imprezie producentów wspomnianych produktów, czyli… "Święcie Słodkiej Kukurydzy". 

Zapytanie z prośbą o potwierdzenie tych doniesień przesłaliśmy do menedżerów polskiej reprezentantki na Eurowizji 2024. Do tej pory nie uzyskaliśmy odpowiedzi. A Wy już sprawdziliście, czy macie ketchup Dawtona w lodówce?

Luna
Luna jest córką obrzydliwie bogatych Polaków? Fot. KAPiF
Tagi: Eurowizja