Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Luna miała wypadek, cudem uniknęła obrażeń. Co się stało?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 19.02.2024 18:37

Luna miała wypadek, cudem uniknęła obrażeń. Co się stało?

Luna
Luna miała wypadek, fot. KAPIF

Aleksandra Wielgomas to polska wokalistka, która kryje się pod pseudonimem Luna. W ostatnim czasie stało się o niej naprawdę głośno, a to za sprawą reprezentowania przez nią Polski w Eurowizji 2024, która odbędzie się już w maju. Artystka zachwyciła nie tylko swoim talentem, ale również nietuzinkowym stylem bycia. Okazuje się, że podczas kręcenia teledysku do piosenki “The Tower”, z którą wystąpi na konkursie, artystka miała wypadek, który mógł się zakończyć o wiele gorzej.

Luna jako reprezentantka Polski podczas Eurowizji 2024

W ostatnim czasie wydało się w końcu, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024. Jury zadecydowało, że wyzwanie to podejmie Luna, polska ceniona i utalentowana piosenkarka. Jej utwór “The Tower” zdobył najwyższą liczbę punktów i zakwalifikował ją do reprezentacji kraju w konkursie piosenki. Co ciekawe, jeden punkt dzielił wokalistkę od Justyny Steczkowskiej, która zajęła w tym głosowaniu drugie miejsce. 

W tym roku Eurowizja 2024 odbędzie się w Szwecji, ponieważ poprzednio właśnie ten kraj wygrał konkurs z piosenką “Tattoo” wykonaną przez Loreen. W konkursie weźmie 37 państw, z czego dopiero 19 ujawniło swoich reprezentantów. Co ciekawe, w tym roku powraca Luksemburg, który nie uczestniczył w Eurowizji przez 31 lat.

Kim jest Luna? Będzie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji 2024

Luna i "The Tower"

Luna to młoda wokalistka, która zdobyła sympatię wielu fanów i zgromadziła dużą ilość słuchaczy jej muzyki. Jej utwory są uznawane za dość tajemnicze i nietypowe. Jaka sama wyznała, muzyka ta zalicza się do “kosmicznego popu”. Nie tylko piosenki artystki przyciągają uwagę, jej wizerunek sceniczny również sprawia, że Luna staje się bardziej zapamiętywana i rozpoznawalna. 

Wokalistka będzie reprezentować Polskę z utworem “The Tower”. Premiera piosenki odbyła się 24 stycznia i została zaprezentowana mediom podczas specjalnego wydarzenia premierowego w Warszawie. Jak sama wyznała, utwór jest manifestem wolności i siły oraz porzuceniem blokad i ograniczeń. 

Luna, fot. KAPIF

Luna miała wypadek podczas kręcenia teledysku do "The Tower"

Teledysk do piosenki “The Tower” został opublikowany na YouTube pod koniec stycznia i do tej pory doczekał się już 900 tysięcy wyświetleń, co jest dużym sukcesem dla Luny. Teledysk kręcony był w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Co ciekawe, pojawił się tam były uczestnik “Top Model” Łukasz Bogusławski, który wyróżnia się swoją urodą, podobną do Luny.

Niedawno wyszło na jaw, że podczas nagrywania teledysku do “The Tower” Luna miała niefortunny wypadek. W ostatnim czasie na Instagramie opublikowała filmik, na którym widać upadek. Luna podczas tanecznego podnoszenia została upuszczona przez tancerzy na podłogę. Na szczęście nikomu się nic nie stało, jednak upadek wyglądał poważnie. Artystka zapewniła fanów, że czuje się dobrze i nie została ranna. Nagranie z tego niefortunnego zdarzenia zobaczycie poniżej:

Luna, fot. KAPIF