Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski wyprawia synowi 10. urodziny. Wyda więcej, niż Polak zarobi w rok
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.11.2023 13:50

Krzysztof Rutkowski wyprawia synowi 10. urodziny. Wyda więcej, niż Polak zarobi w rok

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski i syn
Krzysztof Rutkowski wyprawia urodziny syna/KAPIF

Krzysztof Rutkowski, często błędnie nazywany detektywem, to celebryta, który słynie z prowadzenia agencji detektywistycznej, która chętnie podłącza się pod najbardziej medialne sprawy w Polsce. Ukochany Mai Rutkowski rozesłał właśnie do znajomych, przyjaciół i rodziny wiadomość, w której zaprasza na 10. urodziny swojego syna, Krzysztofa Juniora.

Krzysztof Rutkowski na urodziny syna przygotował niesamowitą imprezę

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Rutkowski nie należy do oszczędnych. Jeśli chodzi o jego syna, to "detektyw" bez licencji ma jednak szczególnie duży gest. Przypomnijmy, że we wrześniu na prośbę syna zawiózł go na rozpoczęcie roku szkolnego opancerzonym samochodem, który służy do transportu osób w niebezpiecznych warunkach. 

Co więcej, Krzysztof junior miał na sobie zegarek za ponad 40 tysięcy złotych i drogie markowe ciuchy... a transporterowi towarzyszyła kolumna luksusowych samochodów z Mercedesem AMG GT na czele.

Co robić w trakcie zatrzymania? Krzysztof Rutkowski zaskoczył swoim poradnikiem. Tak określił osoby schwytane

"Detektyw" celebryta rozpieszcza swoich bliskich. Nie zwraca uwagi na koszty

Jak donoszą media, Krzysztof Rutkowski od pewnego czasu przygotowywał ogromną imprezę z okazji okrągłych urodzin syna, który na świat przyszedł 24 listopada 2013 roku. Na imprezie ma zjawić się blisko 150 gości, a zabawa odbędzie się na... 700 metrach kwadratowych, na których nie zabraknie licznych (i drogich!) atrakcji.

Celebryta z okazji 10. urodzin Krzysztofa juniora postanowił zorganizować imprezę z ogromną pompą, która swoje będzie kosztować. Przypomnijmy, że już w zeszłym roku na urodzinach pojawiło się 150 gości, w tym około 60 dzieci... w tym roku musiało więc być znacznie "grubiej".

Krzysztof Rutkowski wydał fortunę na 10. urodziny syna

Jak informuje "Fakt", goście Krzysztofa Juniora będą mieli do dyspozycji mnóstwo atrakcji - w tym laserowego paintballu i pięć escape roomów o różnej tematyce. Według informacji tabloidu na urodziny syna może wydać nawet ponad 100 tysięcy złotych.

Junior nie może się już doczekać urodzin. Zna tę salę zabaw, w której odbędą się urodziny. Bardzo mu się podoba. Tu duży, fajny obiekt. Teraz robimy przygotowania, organizujemy zaopatrzenie […] Junior kończy 10 lat, ma okrągłe urodziny i liczy się to, żeby dobrze bawił się on i jego goście, żeby mieli co wspominać - zdradził w rozmowie z tabloidem Krzysztof Rutkowski senior.

Źródło: Fakt.pl