Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski ma ukryty talent. Wszystko wydało się na Instagramie
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 13.11.2023 05:26

Krzysztof Rutkowski ma ukryty talent. Wszystko wydało się na Instagramie

Krzysztof Rutkowski
Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski jest nie tylko najpopularniejszym detektywem w kraju, ale również jednym z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów. Kontakt z fanami utrzymuje w mediach społecznościowych, dzieląc się urywkami codziennego życia. Ostatnio postanowił pochwalić się ukrytym talentem. 

Krzysztof Rutkowski podbija polski show-biznes

Krzysztof Rutkowski zasłynął jako najbardziej medialny detektyw w naszym kraju. Mężczyzna ma na swoim koncie śledztwa w najpopularniejszych rodzimych sprawach kryminalnych, takich jak zaginięcie Iwony Wieczorek, zabójstwo Madzi z Sosnowca czy tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie.

Rutkowski nie ogranicza się jednak do roli detektywa i od wielu lat zajmuje czołowe miejsce w polskim show-biznesie jako rozchwytywany celebryta. Mogliśmy go jak dotąd oglądać nie tylko w programach typu “Sprawa dla reportera”, ale również w uwielbianym przez widzów show “Taniec z gwiazdami”.

Mecenas Piotr Kaszewiak ma piękną partnerkę. Niewielu wiedziało, że to gwiazda TVP

Krzysztof Rutkowski jest aktywny w mediach społecznościowych

Krzysztof Rutkowski aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go już prawie 50 tysięcy osób. Detektyw chętnie pokazuje fanom wystawne życie, które prowadzi wspólnie z żoną Mają i synem Krzysztofem Juniorem. 

Mężczyzna chwali się w sieci drogimi samochodami, egzotycznymi podróżami i ujęciami ze swoją ukochaną. Jakiś czas temu jednak pokazał coś, czego na pewno nie spodziewali się jego fani. Rutkowski odkrył w sobie nowy talent.

Krzysztof Rutkowski pokazał światu swój talent

Krzysztof Rutkowski razem z żoną Mają i synem Krzysztofem Juniorem wybrali się na uroczystość, podczas której nie zabrakło dobrego jedzenia i skocznej muzyki. W pewnym momencie za mikrofon chwycili sam detektyw, który wspólnie z synem wykonał polską balladę. 

Wszystko rzecz jasna nagrała i opublikowała na swoim Instagramie Maja. Niewielu fanów spodziewało się, że detektyw potrafi śpiewać. Ciekawe, ile talentów skrywa jeszcze przed światem. 

Krzysztof Rutkowski.jpg
Instagram @majaplich