Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Koszmar gwiazdora "Forresta Gumpa". Zmarł jego syn
Maja Szewczak
Maja Szewczak 28.02.2024 11:43

Koszmar gwiazdora "Forresta Gumpa". Zmarł jego syn

Koszmar aktora "Forresta Gumpa"
fot. kadr z filmu "Forrest Gump", Joanna Ciesielska / canva.com; Koszmar aktora "Forresta Gumpa"

Amerykański aktor, kojarzony przede wszystkim z rolą w filmie “Forrest Gump” pogrążył się w rozpaczy. Do mediów dotarły przykre wieści o jego synu, który przegrał walkę z chorobą. Tragedia poruszyła serca ludzi z całego świata. 

Hollywodzka gwiazda z "Forresta Gumpa"

Gary Sinise to gwiazdor światowego kina, który zasłynął z roli w filmie “Forrest Gump”, a nawet dzięki niej był nominowany do Oscara. Od tamtej pory jego popularność ciągle rośnie. Od dzieciństwa interesował się aktorstwem i miał na siebie wielkie plany, które zdecydowanie udało mu się zrealizować. Na swoim koncie ma również role w takich produkcjach jak “Apollo 13”, “Myszy i ludzie”, czy “Trzynaście powodów”.

W 1988 roku Sinise zadebiutował na dużym ekranie jako reżyser filmu “Witaj w domu”, który bardzo spodobał się krytykom. Nazwisko gwiazdora więc stało się sławne zarówno jako reżysera i światowej klasy aktora. 

Maffashion uległa kontuzji podczas treningów! Wycofa się z "TzG"?

Śmiertelna choroba syna gwiazdora "Forresta Gumpa"

Syn Gary'ego Sinse'a, McCanna Anthony od  2018 roku zmagał się z nowotworem, który powoli go wyniszczał. W tym samym roku zdiagnozowano raka piersi u żony aktora, na szczęście ta wygrała walkę z chorobą. U mężczyzny wykryto struniaka, czyli rzadki nowotwór, jednak bardzo złośliwy. Przeszedł dwie operacje, które niestety nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. 

Syn celebryty z dnia na dzień czuł się coraz gorzej, a po czasie mógł poruszać się jedynie na wózku inwalidzkim. Jak się okazuje, niestety nie dał rady pokonać choroby i zmarł po wyczerpującej walce. 

Syn gwiazdora "Forresta Gumpa" nie żyje

McCanna zmarł 5 stycznia 2024 roku w wyniku długiej i ciężkiej choroby, po pięciu latach od zdiagnozowania nowotworu. Miał zaledwie 33 lata. Gwiazdor “Forresta Gumpa” dopiero po miesiącu zdecydował się na poinformowanie o tym mediów. 

Sinise na Instagramie swojej fundacji Gary Sinise Foudation oddał hołd swojemu zmarłemu synowi i wyznał, jak wielka jest to dla niego strata. 

Jak każda rodzina doświadczająca takiej starty jesteśmy załamani i radzimy sobie najlepiej, jak potrafimy. Dla rodziców utrata dziecka jest bardzo trudna. Przesyłamy wyrazy współczucia tym, którzy ponieśli podobną stratę - napisał na Instagramie.