Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. W jakim jest stanie?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 28.02.2024 09:30

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala
fot. KAPIF; Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala

Krzysztof Rutkowski jest znany jako polski detektyw i przedsiębiorca, którego z pewnością kojarzy prawie każdy Polak. Od początku swojej kariery zdążył zaskarbić sympatię sporej ilość fanów i ludzi, którzy śledzą jego poczynania. Gwiazdor jest aktywny na swoim Instagramie, gdzie obserwuje go prawie 60 tysięcy użytkowników. Ostatnio wstawił zdjęcie, które zaniepokoiło jego widzów. Okazuje się, że trafił do szpitala.

Krzysztof Rutkowski jako najbardziej kontrowersyjny deketyw w Polsce

Krzysztof Rutkowski to jeden z najbardziej znanych detektywów w Polsce, który dał radę rozwikłać niejedną spraw. Mimo że jego metody mogą wzbudzać wiele kontrowersji, nie można zaprzeczyć, że nie działał naprawdę skutecznie. 

Urodzony w 1960 roku mężczyzna zaczynał w Milicji Obywatelskiej, a później pracował w agencji detektywistycznej “Sekuritas”. Niedługo potem postanowił działać sam i został właścicielem Biura Detektywistycznego “Rutkowski”, jednak co ciekawe, Rutkowski nie posiada licencji detektywistycznej. Posiada ją natomiast jego żona Maja.

Wówczas zaczynał również swoją przygodę z polityką, niestety nieskutecznie. Rekompensował to natomiast swoją pracą detektywistyczną. Na swoje akcje często zabierał ekipy telewizyjne, które nagłaśniały poszczególne sprawy. Zasłynął jako postać kontrowersyjna i aż czterokrotnie musiał stawiać się w sądzie.

Wróżbita Maciej wzbogacił się za NASZE pieniądze. Zarobił krocie

Krzysztof Rutkowski może sobie pozwolić na luksusowe życie

Krzysztof Rutkowski działa dalej na swoim Instagramie i na bieżąco dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Wiadomo, że w 2019 roku poślubił Maję Plich, z którą doczekał się syna, również Krzysztofa. Co ciekawe, wcześniej był trzykrotnie żonaty. 

Jako jeden z najpopularniejszych detektywów, dorobił się olbrzymich pieniędzy. Popularność przyniosła mu głównie emisja programu “Detektyw” na TVN, gdzie rozwiązywał zagadki kryminalne. Mężczyzna kojarzony jest teraz również z zamiłowaniem do luksusowych samochodów, na które może sobie pozwolić. Wyznał, że przez lata prowadził także swoje biznesy, które przyniosły mu spory dochód. 

Jestem nie tylko właścicielem biura detektywistycznej, lecz działam też w branży doradczej, konsultingowej, a także medialnej - wyznał w wywiadzie dla Super Expressu. 

fot.KAPIF; Krzysztof Rutkowski dorobił się dużych pieniędzy 

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala

Krzysztof Rutkowski w ostatnim czasie opublikował na swoim Instagramie niepokojące zdjęcie, które zszokowało wielu fanów. Gwiazdor wyznał, że znajduje się w szpitalu i jest po operacji ortopedycznej. 63-latek dodał do sieci fotografię, na której widać zakrwawiony opatrunek na prawym barku. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, co się stało. 

Dodał również krótki filmik na InstaStory, na którym wszystko wyjaśnia. Okazuje się, że mężczyzna musiał przejść operację, ponieważ jego ścięgna barku uległy uszkodzeniu. Jak widać, wszystko poszło zgodnie z planem i gwiazdor powoli wraca do zdrowia. Podziękował za profesjonalną służbę medyczną w Łodzi i pozdrowił wszystkich ze szpitala. 

fot.Instagram: @detektywkrzysztofrutkowski