Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kaźmierska i Gabriel Seweryn byli skłóceni. Przed śmiercią stało się coś niesłychanego. Miała na niego jedno określenie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 07.12.2023 20:41

Kaźmierska i Gabriel Seweryn byli skłóceni. Przed śmiercią stało się coś niesłychanego. Miała na niego jedno określenie

KAPiF, Gabriel Seweryn i Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF, Gabriel Seweryn i Dagmara Kaźmierska

Niewiele osób pamięta, że Gabriel Seweryn i Dagmara Kaźmierska byli skłóceni. Ich waśnie na początku budziły spore emocje, jednak z czasem konflikt przerodził się w jawną obojętność. Teraz gwiazda “Królowych życia” zdecydowała się w końcu skomentować śmierć projektanta. Niewiarygodne, jakie mieli relacje tuż przed tragedią.

Dagmara Kaźmierska w końcu przerwała milczenie

Po kilku dniach od śmierci celebryty Gabriela Seweryna o całej sprawie wypowiedzieli się już praktycznie wszyscy znajomi z show-biznesu. Zabrakło jedynie słów od “Królowej życia” Dagmary, która była z projektantem w konflikcie.

Okazuje się, że i ona zdecydowała się go wspomnieć. Podczas rozmowy z serwisem Fakt.pl otworzyła się na tę sytuację. Aż trudno uwierzyć, że powiedziała o zmarłym coś takiego.

Szarpanina nad trumną Gabriela Seweryna: "Wziął go za szmaty i wyrzucił"

Publiczna kłótnia Kaźmierskiej i Seweryna

Dla osób, które nie znają afery z Kaźmierska i Sewerynem w rolach głównych warto wspomnieć, jak to się zaczęło. Ich słowne przepychanki można było nawet obserwować w mediach społecznościowych. Cała kłótnia rozpoczęła się od jawnej krytyki Gabriela. Mężczyzna zasugerował, że Dagmara utrzymuje bliskie stosunki z reżyserem “Królowych życia”.

Oczywiście kontrowersyjna celebrytka nie pozostała mu dłużna, a dyskusja nabrała nieoczekiwanego obrotu. Od tego czasu unikali się na ściankach.

Ciepłe słowa o zmarłym

Gabrysia odejście jest bardzo smutne. Tym bardziej że pomiędzy nami jakaś relacja była. To nie była obca mi osoba. Nie chciałabym się rozwodzić za dużo w tym temacie. Uszanujmy jego odejście. Niech on śpi w spokoju, bidny. Niech to uciśnie. Ja nie jestem za tym, żeby ludzie roztrząsali to w jakichkolwiek wywiadach. To jest temat bardzo ciężki dla jego najbliższych… - wyznała na łamach serwisu Fakt.pl

Dagmara Kaźmierska pogodziła się z Sewerynem niedługo przed jego nagłym odejściem, jednak ich relacje pozostały typowo koleżeńskie.