Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fani nie mają wątpliwości. Jeden element na pogrzebie Gabriela Seweryna zdradził, kogo naprawdę kochał
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 07.12.2023 16:55

Fani nie mają wątpliwości. Jeden element na pogrzebie Gabriela Seweryna zdradził, kogo naprawdę kochał

KAPiF/światgwiazd.pl, Kogo naprawdę kochał Gabriel Seweryn?
Fot. KAPiF/światgwiazd.pl, Kogo naprawdę kochał Gabriel Seweryn?

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła show-biznesem. Uwielbiany projektant-celebryta miał wśród osobowości telewizyjnych masę przyjaciół. Chętnie też pokazywał się na ściankach z każdym ze swoich partnerów. Po nagłym odejściu gwiazdora “Królowych życia” nie brakuje spekulacji dotyczących jego związków. Według fanów nie ma wątpliwości, którego z nich naprawdę kochał. Będziecie w szoku, co go zdradziło.

Nagła śmierć Gabriela Seweryna

Wczoraj odbył się pogrzeb Gabriela Seweryna. Jego nagła śmierć była niemalże transmitowana na żywo, na jego Instagramie. Za nagrywanie odpowiadał partner projektanta, czyli Kamil Bieły. Do tej pory nie zostało wyjaśnione, dlaczego projektant nie został zabrany do karetki i musiał na własną rękę dojechać do placówki medycznej.

Mężczyzna zgłaszał złe samopoczucie, duszności i bóle w klatce piersiowej. Po próbie ustabilizowania jego stanu zdrowia nagle doszło do zatrzymania akcji serca i śmierci.

Szarpanina nad trumną Gabriela Seweryna: "Wziął go za szmaty i wyrzucił"

Jak przebiegał pogrzeb Gabriela Seweryna?

Wczorajszy pogrzeb gwiazdora “Królowych życia” miał być elegancką ceremonią. Przygotowana została klasyczna ciemna trumna, a wokół miejsca pochówku ustawione zostały specjalne namioty i obrazy aniołów. Nie brakowało kwiatów, a sam projektant był podobno odziany w swoje ulubione czerwone futro, które wraz z nim spoczęło w trumnie.

Oczywiście na ceremonii nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny, a także wielu przyjaciół i znajomych 56-latka. Do tego tłumnie pojawili się również mieszkańcy rodzinnego miasta Gabriela, czyli Głogowa. Nie zabrakło także dwóch największych miłości zmarłego - Rafała Grabiasa i Kamila Bieły.

Fani już wiedzą, kogo naprawdę kochał Gabriel Seweryn

Fani od dawna spekulowali nad tym, że Gabriel i Rafał nadal coś do siebie czują. Można być praktycznie pewnym, że po śmierci Seweryna, jego były narzeczony potwierdził swoje uczucia. Nie brakowało zdjęć i nagrań opatrzonych sercem. Z kolei Kamil Bieły konsekwentnie milczał, a jego profil w mediach społecznościowych pozostaje praktycznie nieaktywny.

Zaraz po ceremonii Rafał umieścił na swoim TikToku filmik z pogrzebu. Było widać, że jest załamany tą stratą. Fani mężczyzny dopatrzyli się jednego ważnego elementu, który zdradził, że Gabriel również nie przestał kochać byłego partnera. Podczas całego pogrzebu przy trumnie ustawione było szczególne zdjęcie ze wspólnej sesji z Grabiasem. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że była to jedna z ostatnich próśb projektanta.

  • Gabriela ostatnia wola to wasze wspólne zdjęcie, bo bardzo cię kochał
  • Jeśli zażyczył sobie zdjęcie z waszej wspólnej sesji to musiał cię bardzo kochać

A wy co o tym sądzicie?

@rafal_grabias

Żegnaj ! Jedno słowo , a tak trudno powedzieć . ♥️

♬ оригинальный звук - Гладиатор