Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Izabela Zeiske pokazała niepokojące zdjęcie. Tęskni za mamą
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 18.02.2024 15:55

Izabela Zeiske pokazała niepokojące zdjęcie. Tęskni za mamą

Izabela Zeiske
Izabela Zeiske pokazała niepokojące zdjęcie. Fot. Instagram @izazeiske / kadr z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", prod. TTV, wyd. 2021 r., Player

Izabela Zeiske ma za sobą kilka trudnych dni, których zwieńczeniem był pogrzeb matki. Gwiazda “Gogglebox. Przed telewizorem” kilka dób po uroczystości opublikowała w sieci kolejne niepokojące zdjęcie. Poruszyła trudny temat.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Izabela Zeiske mocno przeżyła śmierć matki

Gdy Izabela Zeiske poinformowała swoich obserwujących o tym, że jej matka nie żyje, nie ograniczyła się do sztywnego przekazania nekrologu. O odczuwanych w tamtym momencie emocjach mówiła wprost - rozpacz, przygnębienie i zaskoczenie, mimo że jej rodzicielka była już w podeszłym wieku. 

Bohaterka show TTV pożegnała zmarłą Teresę Orczyk najpierw w mediach społecznościowych, a potem tradycyjnie, podczas uroczystości pogrzebowej. Internauci mogli towarzyszyć jej także wtedy. Co działo się na pogrzebie?

Plotki o Kaźmierskiej i Hakielu to jednak prawda? Pojawiło się zdjęcie

Pogrzeb matki Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Iza Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała, jak wyglądało ostatnie pożegnanie jej matki. Zadbała o to, by na cmentarzu, przy trumnie, odegrano ulubioną piosenkę zmarłej seniorki, a nie zapomniała także o przygotowaniu nietypowych kwiatowych wiązanek.

Choć wydawało się, że te chwile celebrytka ma już za sobą i znów może stłumić smutne myśli rutyną i codziennością, stało się inaczej. Pogrążona w żałobie nie może przestać myśleć o mamie i za nią tęsknić. Swoimi rozterkami - tradycyjnie - podzieliła się z obserwującymi. Jakie myśli krążą jej po głowie?

Teresa Orczyk pogrzeb
Izabela Zeiske pokazała niepokojące zdjęcie. Fot. Instagram @izazeiske 

Iza Zeiske pokazała niepokojące zdjęcie. Wciąż myśli o zmarłej matce

Izabela Zeiske na trzy dni po pogrzebie Teresy Orczyk wciąż pełna jest nostalgii, refleksji i trudnych rozmyślań na temat przemijania. Zdjęcie, jakie pokazała fanom, mogło być dla internautów sporym zaskoczeniem. O wiele ważniejsze od samego obrazka jest jednak maksyma umieszczona na owej grafice pod prochami. 

Dokładnie tyle zostanie z każdego z nas. Ze wszystkich marzeń, planów i ambicji. Przetrwać da się jedynie w dzieciach, wspomnieniach przyjaciół, kilku fotografiach i paru filmach. Pamiętajcie, co jest w życiu najważniejsze i co chcecie po sobie zostawić - brzmiał podpis.

To prawda… - skomentowała Iza Zeiske uznając, że wszystko co ważne, zostało już napisane.

Nie da się ukryć, że w pamięci uwielbianej przez widzów uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem" rodzicielka zostanie na zawsze. Oby wkrótce zdołała podnieść się po tej stracie.

prochy
Izabela Zeiske pokazała niepokojące zdjęcie. Fot. Instagram @izazeiske
Tagi: gwiazdy