Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mariusz Kozak o walentynkach. Spędzi je w wyjątkowy sposób
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.02.2024 15:23

Mariusz Kozak o walentynkach. Spędzi je w wyjątkowy sposób

Mariusz Kozak
AKPA; Mariusz Kozak o walentynkach

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez wiele par dzień - walentynki. Zwykle kojarzy się on z miłosnymi wyznaniami, uroczymi prezentami i czasie wspólnie spędzonym z ukochaną osobą. A co o dniu zakochanych myśli Mariusz Kozak, znany z “Gogglebox. Przed telewizorami”? Postanowił podzielić się z nami swoimi przemyśleniami.

Walentynki lada dzień

Zwykle luty wielu osobom kojarzy się nie tylko z mroźnymi dniami i ciepłymi kurtkami, ale także z dniem, który u wielu rozgrzewa serca - z walentynkami. 14 lutego zwykle można spotkać pary, które udają się na ciekawe randki, dzierżąc przy tym w dłoniach prezenty, którymi zostali obdarowani przez wybranków. Również tego dnia social media zalane są potokiem uczuć, emocjonującymi zdjęciami i miłosnymi wyznaniami.

Zdarzają się również osoby, które nie widzą niczego szczególnego w walentynkach i nie rozumieją, dlaczego podczas tego jednego dnia zakochani okazują sobie szczególne zainteresowanie. A co o tym wszystkim myśli Mariusz Kozak, którego widzowie znają z “Gogglebox. Przed telewizorem”?

Mariusz Kozak
fpt. KAPIF;Mariusz Kozak o walentynkach
Mariusz Kozak
fot. KAPIF;Mariusz Kozak o walentynkach
Mariusz Kozak pożegnał mamę Izabeli Zeiske. Tak ją zapamiętał

Mariusz Kozak szczerze o walentynkach

Mariusz Kozak podczas rozmowy z portalem rozrywka.goniec.pl opowiedział, jak planuje spędzić walentynki, przy okazji zdradzając, co myśli o tym dniu. Uczestnik programu rozrywkowego, podczas którego przed kamerami żarliwie komentuje wszelakie formaty telewizyjne, postanowił szczerze wyjawić swoje walentynkowe plany. Jak się okazuje, nie przepada za świętowaniem dnia zakochanych. Co za tym stoi?

Przyznam szczerze, że nie cierpię walentynek. Choć nie mam jakichś traum związanych z tym dniem, bo przez większość dorosłego życia mam drugą połówkę przy boku. Wkurza mnie komercjalizacją tego "święta". Oblężone restauracje, pękające w szwach kina i kolejna okazja, by wydać pieniądze na prezenty. W Warszawie jest jeszcze iluminacja świąteczna, a tu jeszcze dekoracje w kształcie serc. Za dużo już tego. A może ja po prostu, czym jestem starszy, tym bardziej zblazowany? Sam nie wiem - wyjaśnił Mariusz Kozak.

Jak Mariusz Kozak spędzi walentynki? Ma piękny pomysł na ten dzień

Następnie Mariusz Kozak poruszył temat osób samotnych, które aktualnie nie spotykają się z nikim. Zdradził, że przykro jest mu z myślą, że są ludzie, którzy tego dnia nie mają z kim spędzić, dlatego też ma świetny pomysł na walentynki. Przy okazji wysnuł bardzo ważne wnioski.

Szkoda mi tego dnia ludzi samotnych, którzy pragną miłości, związku. Ja w ten dzień umówiłem się z przyjaciółką, która jest singielką i sama wyszła z inicjatywą spotkania. Spędzamy czas we trójkę  - ja, mój partner i ona. Miłość jest uniwersalną wartością, którą powinniśmy pielęgnować każdego dnia - podsumował Mariusz Kozak.

Mariusz Kozak
fot. KAPIF;Mariusz Kozak o walentynkach
Mariusz Kozak
fpt. KAPIF;Mariusz Kozak o walentynkach