Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pogrzeb Buni z Gogglebox: Uderzające, co wnuk zostawił przy grobie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.02.2024 17:11

Pogrzeb Buni z Gogglebox: Uderzające, co wnuk zostawił przy grobie

Iza Zeiske
Fot. Instagram @Iza_zeiske

Iza Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w wyjątkowej oprawie pożegnała swoją zmarłą matkę. Dla babci coś specjalnego przygotował też jej ukochany wnuk, z którym była w serdecznych relacjach. Co zostawił przy grobie Teresy Orczyk?

"Gogglebox". Zmarła mama Izy Zeiske

Iza Zeiske kilka dni temu poinformowała swoich fanów o tragedii, jaką przyszło jej przeżywać. Zazwyczaj uśmiechnięta bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" nie ukrywała, że śmierć matki jest dla niej bardzo bolesna i niespodziewana. Gwiazda nie bała się nazwać towarzyszących jej emocji. Wprost napisała o smutku, żalu, a nawet rozpaczy.

Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. Mamuniu, byłaś ogromnie troskliwą, kochającą bez granic ,oddaną bez reszty Matką i Babcią. Nie wiem jak poradzimy sobie beż Ciebie - napisała na Instagramie.

Ulubienica widzów TTV na cześć utraconej rodzicielki zorganizowała pogrzeb, na którym nie zabrakło nietypowych, ale nadających unikalnego charakteru momentów. Jeden z nich pokazała w specjalnym nagraniu. O czym mowa?

Iza Zeiske
Iza Zeksie. Fot. Instagram @Iza_zeiske
Mariusz Kozak o walentynkach. Spędzi je w wyjątkowy sposób

Pogrzeb Teresy Orczyk z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Pogrzeb Teresy Orczyk odbył się 15. lutego w Poznaniu. Urnę złożono po 14:15 na lokalnym cmentarzu parafialnym przy ulicy Lutyckiej. Celebrytka, choć nazwała ten dzień "najtragiczniejszym w swoim życiu", nie zapomniała o tym, co zmarła lubiła najbardziej. Aby oddać hołd tej pamięci, podczas ceremonii pogrzebowej został odegrany specjalny utwór pt. "My way" z repertuaru Franka Sinatry.

Kochana Mamunia wczoraj skończyła swoją drogę ulubioną piosenką - zobaczyli internauci na Instagramie.

Okazuje się, że to nie jedyny szczegół, który udało im się zaobserwować. Wiele osób zwróciło uwagę także na gest pogrążonego w żałobie wnuczka. Co zostawił przy grobie babci?

Wnuk pożegnał "Bunię" z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Wnuk Teresy Orczyk podczas uroczystości, podobnie jak wielu innych żałobników, złożył przy nagrobku zmarłej kwiaty. W gąszczu wieńców wyróżniała się gigantyczna kwiatowa kompozycja ułożona na kształt serca.

Joachim Zeiske postanowił pożegnać zmarłą czarną wstęgą z napisem "Ukochanej Babuni Chimuś". Wśród kwiatów znalazło się też serce z czerwonych róż od Izy i jej męża. Zdjęcia dzień po pogrzebie udostępniła uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Pogrzeb Teresy Orczyk
Pogrzeb Teresy Orczyk. Fot. Instagram @Iza_zeiske
Pogrzeb Teresy Orczyk
Pogrzeb Teresy Orczyk. Fot. Instagram @Iza_zeiske
Pogrzeb Teresy Orczyk
Pogrzeb Teresy Orczyk. Fot. Instagram @Iza_zeiske