Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak pożegnano mamę Izabeli Zeiske. Na sam widok płyną łzy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.02.2024 18:40

Tak pożegnano mamę Izabeli Zeiske. Na sam widok płyną łzy

Gogglebox. Przed telewizorem
Tak pożegnano mamę Izabeli Zeiske, fot. kadr z programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

10 lutego do mediów dotarła wyjątkowo przykra informacja. Izabela Zeiske, bohaterka programu “Gogglebox. Przed telewizorem” przekazała, że zmarła jej ukochana mama. Wraz z nią oraz synem często gościła na ekranach.

Nie żyje mama Izabeli Zeiske

W sobotnie popołudnie do mediów dotarła przykra informacja. Izabela Zeiske, która od lat występuje w popularnym formacie “Gogglebox. Przed telewizorem” przekazała, że zmarła jej mama. Widzowie doskonale ją znają, ponieważ popularna “Bunia” występowała w formacie wraz z córką oraz wnukiem. 

Izabela Zeiske podzieliła się ze światem ogromnym bólem, z jakim przyszło się zmierzyć jej oraz całej rodzinie. 

Serce nasze przepełnia żal, smutek...rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI... Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą beż, granic, oddaną beż reszty Matką i Babcią... Nie wiem, jak poradzimy sobie beż CIEBIE - napisała w poście.

Nie żyje gwiazda "Goggleboxa". Córka przekazała tragiczne wieści

Dzień przed śmiercią mamy Izabela Zeiske prosiła o modlitwę

Izabela Zeiske, jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych dzień przed tragedią podzieliła się ze światem niepokojącymi wieściami. Już wtedy zasugerowała, że stan jej mamy jest poważny. Ujawniła również, że kobieta została hospitalizowana.

Gwiazda “Gogglebox. Przed telewizorem” wydała również przejmujący apel. Poprosiła wszystkich swoich fanów i obserwatorów o modlitwę za swoją mamę.

Bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was - powiedziała ze łzami w oczach. 

Tak pożegnano mamę Izabeli Zeiske

Niestety 10 lutego 2024 roku doszło na najgorszego. Izabela Zeiske za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że zmarła jej ukochana mama. 

Sieć momentalnie zalała masa słów wsparcia oraz liczne kondolencje skierowane w stronę najbliższych. Mamę Izabeli Zeiske pożegnała również stacja TTV oraz produkcja “Gogglebox. Przez telewizorem”.

Żegnaj kochana pani Buniu, będzie nam pani bardzo brakowało - napisano. 

Mama Izabeli Zeiske doczekała się pokaźnego grona fanów, którzy przez lata oglądali ją w telewizji. Niektórzy z nich przyzwyczaili się do ciepłego usposobienia kobiety. Teraz nie wyobrażają sobie bez niej formatu. 

  • Wyrazy współczucia. Zawsze pozostanie w pamięci jako wesoła starsza pani z ciętym dowcipem.
  • Głębokie wyrazy współczucia dla całej rodziny. Jest mi ogromnie przykro, że nie zobaczę już więcej komentującej Buni.
  • Przykro. Człowiek się przyzwyczaja, lubi i czuje, jakby osobiście znał i widywał. Przykra bardzo wiadomość - czytamy w komentarzach.