Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dwa dni po pogrzebie "Buni" Zeiske zabrała głos. Musiała to przekazać
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.02.2024 15:43

Dwa dni po pogrzebie "Buni" Zeiske zabrała głos. Musiała to przekazać

Izabela Zeiske
Instagram @iza_zeiske;Dwa dni po pogrzebie "Buni" Zeiske zabrała głos

W sobotę 10 lutego w mediach pojawiła się bardzo smutna informacja dotycząca śmierci jednej z uczestniczek “Gogglebox. Przed telewizorem” - Teresy Orczyk, widzom znanej bardzo dobrze jako urocza “Bunia”. Jej córka, Izabela Zeiske, kilka dni po pogrzebie, zdecydowała się na przekazanie ważnych słów.

Nie żyje "Bunia" znana z "Gogglebox. Przed telewizorem"

W sobotę 10 lutego media obiegła ponura informacja dotycząca śmierci jednej z uczestniczek polskiej edycji “Gogglebox. Przed telewizorem” - Teresy Orczyk. Widzom znana była jako urocza i rezolutna “Bunia”, która przed ekranem zasiadała wraz z córką Izabelą oraz wnukiem Joachimem, by wspólnie żarliwie komentować poszczególne programy telewizyjne. 

Serce nasze przepełnia żal. smutek… rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania, serduszko naszej kochanej mamuchny i babuni […] Mamuniu, byłaś ogromnie troskliwą, kochają bez granic, oddaną bez reszty matką i babcią. Nie wiem, jak poradzimy sobie bez Ciebie - napisała Izabela Zeiske w social mediach.

Zaledwie kilka dni przed ujawnieniem tej smutnej wiadomości, córka Teresy Orczyk opowiedziała internautom o konieczności hospitalizacji “Buni”. W nagraniu zamieszczonym w social mediach prosiła obserwatorów o modlitwę za zdrowie seniorki.

Pogrzeb Buni z Gogglebox: Uderzające, co wnuk zostawił przy grobie

Pogrzeb uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem"

Pogrzeb “Buni”, która niejednemu widzowi skradła serce, odbył się 15 lutego na cmentarzu przy ulicy Lutyckiej w Poznaniu. Nie da się ukryć, że ten dzień był bardzo trudnym dla najbliższych seniorki, jednak ci nie zapomnieli, by godnie uczcić jej pamięć. Podczas ceremonii pożegnalnej można było usłyszeć piosenkę “My way” z repertuaru Franka Sinatry. Izabela Zeiske za pośrednictwem social mediów wyjaśniła, że był to ulubiony utwór “Buni”.

Miejsce spoczynku Teresy Orczyk tonęło w pięknych kwiatach. W relacji udostępnionej przez córkę seniorki można było dostrzec wielobarwne wieńce pogrzebowe opatrzone wstęgami z poruszającymi napisami. Zauważyć można było, chociażby szarfę z nadrukiem: “Najdroższej Mamuni - Izunia i Bogusz” oraz “Ukochanej Babuni - Chimuś”.

Izabela Zeiske z "Gogglebox" zdecydowała się na zamieszczenie specjalnego oświadczenia

Izabela Zeiske jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie dzieli się z internautami dobrymi chwilami, jak i tymi złymi, o czym mieliśmy okazję przekonać się w ciągu ostatnich dni. Uczestniczka “Gogglebox” przed telewizorem" dwa dni po pogrzebie swojej mamy postanowiła wystosować specjalne oświadczenie, w którym podziękowała za ogrom wsparcia, jakie dostała zarówno od produkcji programu oraz innych jego bohaterów.

Kochani. Nasza Mamunia, Bunia odeszła, a my dowiedzieliśmy się, jak bardzo była kochana. Jak dużo mamy życzliwych, wrażliwych, dobrych, wspierających nas przyjaciół. Tak właśnie możemy Was nazwać - napisała Izabela Zeiske, po czym wymieniła, komu jest wdzięczna za okazane wsparcie. Lista wyszczególnionych osób była naprawdę długa.

Izabela Zeiske
Instagram @iza_zeiske;Dwa dni po pogrzebie "Buni" Zeiske zabrała głos