Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cichopek porzuciła Kurzajewskiego na lotnisku. Ledwo mogli się od siebie odkleić. Pierwszy raz zrobili coś takiego
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.12.2023 18:36

Cichopek porzuciła Kurzajewskiego na lotnisku. Ledwo mogli się od siebie odkleić. Pierwszy raz zrobili coś takiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Cichopek porzuciła Kurzajewskiego na lotnisku/KAPIF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzają ze sobą bardzo dużo czasu - zarówno prywatnie, jak i zawodowo - dlatego nie dziwota, że ciężko znoszą rozstania. Teraz właśnie doszło do jednego z nich, a zakochanych przyłapał na czułych pożegnaniach czujny obiektyw aparatu.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek przyłapani na lotnisku

Popularne "Kurzopki" rzadko się rozstają i najwyraźniej wciąż lubią spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Jak donoszą media, tym razem to Katarzyna Cichopek pozostawiła ukochanego, wylatując do US, gdzie czekają na nią obowiązki. Na lotnisku nie mogło zabraknąć Macieja Kurzajewskiego, który nie odstępował jej na krok, wykorzystując każdą chwilę przed wylotem.

Paparazzi przyłapali zakochane gwiazdy TVP, gdy przyszedł moment rozstania. Jak donoszą świadkowie, prezenter pocałował na pożegnanie aktorkę tak namiętnie, że roztopił się śnieg na płycie lotniska.

Koszmar Kasi Cichopek. Hakiel zrobił jej to tuż przed ślubem i świętami, cios z całej siły

"Kurzopki" czule żegnały się na lotnisku. Aktorkę wzywają obowiązki zawodowe

Dlaczego Katarzyna Cichopek opuściła Polskę i czemu Maciej Kurzajewski nie towarzyszy jej w podróży? Jakiś czas temu gwiazda "M jak miłość" zdradziła, że dostała nową pracę i czeka ją ciekawe wyzwanie zawodowe. Aktorka jednej roli ma poprowadzić w Stanach Zjednoczonych serię świątecznych koncertów dla Polonii.

Mój wyjazd do Stanów Zjednoczonych zbliża się wielkimi krokami, więc to jest ten moment, żeby przygotować piękne kreacje, w których będę występowała i prowadziła koncerty - informowała fanów w mediach społecznościowych gwiazda "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek wyleciała do Stanów. Zostawiła Macieja Kurzajewskiego w Polsce

Choć z pewnością rozłąka dla "Kurzopków" była ciężka, to na pewno podczas pobytu za oceanem Katarzyna Cichopek będzie mogła wspominać jeden z poprzednich wyjazdów, z którego wróciła z pierścionkiem zaręczynowym.

Aktorka swój pobyt w USA będzie dzielić z wyborowym towarzystwem. Poza Katarzyną Cichopek w projekt zaangażowano również Edytę Górniak, Grzegorza Hyżego, Halinę Mlynkovą i Zenona Martyniuka. Niestety, na liście gwiazd zabrakło Macieja Kurzajewskiego.

To właśnie dlatego tak czule pożegnał ją w hali odlotów i do ostatniej minuty odprowadzał ją tęsknym wzrokiem, aż do momentu, gdy kompletnie zniknęła mu z oczu. Na szczęście ich rozstanie nie potrwa długo, gdyż gwiazda wróci do Polski tuż przed świętami. Przygotuje dla niej jakąś niespodziankę?