Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sypią się gratulacje dla Macieja Kurzajewskiego. Spotkał się z ikoną sportu, dostał od niej wyjątkowy prezent
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.11.2023 13:43

Sypią się gratulacje dla Macieja Kurzajewskiego. Spotkał się z ikoną sportu, dostał od niej wyjątkowy prezent

Maciej Kurzajewski
KAPIF; Sypią się gratulacje dla Macieja Kurzajewskiego

W ostatnim czasie o Macieju Kurzajewskim głównie głośno jest w kontekście jego związku z Katarzyną Cichopek, z którą tworzy parę nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Ostatnio miał okazję spotkać się z jedną z gwiazd polskiego sportu, a w sieci natychmiast posypały się gratulacje.

Maciej Kurzajewski prowadzi "Pytanie na śniadanie" wraz ze swoją ukochaną, Katarzyną Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od 2020 roku zasiadają na kanapie w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie widzowie mają okazję oglądać ich w roli prowadzących. Ten duet świetnie sprawdził się w śniadaniówce, gdzie pokazali swój profesjonalizm. Dwa lata później wyjawili, że oprócz planów zawodowych, łączy ich także głębokie uczucie.

Mimo że zakochani pracują ze sobą, to ich współpracownicy twierdzą, że zachowują się zawodowo, dokładnie i nienagannie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski co jakiś czas znikają z wizji, by cieszyć się sobą i fantazyjnymi wyjazdami, którymi następnie chwalą się w social mediach.

Obok Kurzajewskiego stoi piękna brunetka. To nie Cichopek! Co ich łączy? [FOTO]

Maciej Kurzajewski pochwalił się zdjęciem z ważną postacią polskiego sportu

Można śmiało powiedzieć, że Iga Świątek jest naszą dumą narodową. Z oddaniem poświęca się dla sportu, w którym raz za razem odnosi niebywałe sukcesy. Tenisistka obecnie wróciła na szczyt rankingu WTA, co ogromnie ucieszyło dumnych z osiągnięć sportsmenki Polaków.

Duma rozpiera także Macieja Kurzajewskiego, który w ostatnim czasie miał okazję przeprowadzić wywiad z Igą Świątek. Dziennikarz zrobił sobie zdjęcie z tenisistką, a następnie zamieścił je na Instagramie. Widać na nim, że ukochany Katarzyny Cichopek trzyma w dłoni atrybut sportsmenki, czyli piłeczkę tenisową, na której znalazł się jej autograf.

Przy okazji gospodarz “Pytania na śniadanie” podziękował Idze Świątek za rozmowę oraz pogratulował jej, jak okazało się, kolejny już raz, ogromnych sukcesów. Życzył jej również powodzenia w kolejnym sezonie.

Maciej Kurzajewski zamieścił zdjęcie. Natychmiast posypały się gratulacje

Internauci szybko dostrzegli fotografię, którą zamieścił dziennikarz, a także gratulacje, którymi ze szczerego serca obdarzył tenisistkę. Użytkownicy sieci postanowili pójść za jego przykładem i dołączyli się do miłych słów, kierowanych w stronę sportsmenki. Szybko pogratulowali jej sportowych wyczynów. Na post zareagowała także sama Kasia Cichopek, zostawiając “lajka” po postem ukochanego. 

Niektórzy również byli zainteresowani wywiadem, który został przeprowadzony przez Macieja Kurzajewskiego z Igą Świątek. Wprawdzie prezenter na tę chwilę nie wyjaśnił swoim fanom, gdzie znajdą całą rozmowę, ci jednak liczą, że już niebawem będą mieli okazję jej posłuchać.