Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Cichopek z gratulacjami na kolanach, Kurzajewski stoi dumny jak paw. Nieprawdopodobne sceny w "Pytaniu na śniadanie"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 01.12.2023 13:11

Cichopek z gratulacjami na kolanach, Kurzajewski stoi dumny jak paw. Nieprawdopodobne sceny w "Pytaniu na śniadanie"

Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"
Nieprawdopodobne sceny w "Pytaniu na śniadanie"/KAPIF

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Są razem nie tylko prywatnie, ale również tworzą duet na planie "Pytania na śniadanie". Niedawno ich pracodawca przekazał radosne wieści o popularnym prezenterze. Jest czego gratulować!

Maciej Kurzajewski dumny jak paw! Wszyscy padli na kolana

"Pytanie na śniadanie" to obok "Dzień dobry TVN" najpopularniejszy program śniadaniowy w Polsce. Prowadzący śniadaniówkę cieszą się ogromną sympatią widzów, dlatego praca na planie formatów zawsze jest wielkim wyróżnieniem. Katarzyna Cichopek angaż do "Pytania na śniadanie" otrzymała niejako przypadkiem, ze względu na swoją ogromną popularność. Maciej Kurzajewski natomiast na swoją pozycję w Telewizji Polskiej pracował latami.

Odcinki "Pytania na śniadanie" z udziałem popularnych "Kurzopków" cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Widzowie bacznie śledzą zachowanie ulubionych prowadzących, doszukując się drobnych sygnałów, które mogą powiedzieć nieco więcej na temat prywatnej relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Od pewnego czasu fani wyczekują momentu, w którym na palcach gwiazd TVP pojawią się obrączki.

"Pytanie na śniadanie": Tomasz Kammel przekręcił imię gościa. Dostał ripostę prosto w twarz

W mediach społecznościowych "Pytania na śniadanie" pojawiło się osobliwe zdjęcie

Nim nadarzy się okazja, aby pogratulować "Kurzopkom" wstąpienia na nową drogę życia, można pogratulować Maciejowi Kurzajewskiemu wyjątkowego osiągnięcia. W mediach społecznościowych "Pytania na śniadanie" pojawił się post, który w całości poświęcony był popularnemu prezenterowi. Na Instagramie przekazano radosne wieści o Macieju Kurzajewskim i pokazał powalające zdjęcia.

Maciej Kurzajewski od kilku lat jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej, prowadzi wiele programów i wraz z ukochaną Katarzyną Cichopek gospodarzy w "Pytaniu na śniadanie".
Dziennikarz ma powody do świętowania, gdyż w piątek 1 grudnia minęło dokładnie 30 lat, odkąd dołączył do Telewizji Polskiej. Te radosne wieści przekazano na Instagramie, gdzie pojawiły się dość oryginalne zdjęcia na których ekipa programu klęczy, a Maciej Kurzajewski dumny jak paw stoi po środku zgromadzenia.

Telewizja Polska gratuluje Maciejowi Kurzajewskiemu jubileuszu

Dziś świętujemy! Maciek Kurzajewski dokładnie 30 lat temu rozpoczął pracę w Telewizji Polskiej! Maćku, gratulujemy i bardzo cieszymy się, że jesteś z nami - czytamy w podpisie zdjęcia na Instagramie "Pytania na śniadanie".

W trakcie programu 30-lecie Maćka było kilka razy przypominane. Cichopek pochwaliła się, że szykują z tej okazji wielką imprezę, ale szczegóły zachowali dla siebie. 
Produkcja miała też pokazać wspominkowy film z Maćkiem w roli głównej, ale ostatecznie doszło do wpadki i nic nie wyświetlono. Pod postami fani z całej Polski zaczęli oczywiście gratulować Maciejowi Kurzajewskiemu jubileuszu, życząc kolejnych.