Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Był gwiazdą polskiej edycji "Big Brothera". Ujawnił, ile zarobił w programie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.04.2024 11:16

Był gwiazdą polskiej edycji "Big Brothera". Ujawnił, ile zarobił w programie

Klaudiusz Sevkovic
fot. KAPIF

Klaudiusz Sevković pojawił się w pierwszej edycji “Big Brothera” i szybko zdobył serca widzów. Choć początkowo próbował zaistnieć w mediach, ostatecznie usunął się w cień. Teraz powrócił na szklane odbiorniki, a podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim zdradził, ile zarobił dzięki udziałowi w reality show.

"Big Brother" cieszył się dużym zainteresowaniem widzów

W 2001 roku wystartowała pierwsza edycja “Big Brothera” i szybko okazało się, że program spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów. Ci zasiadali z wyraźnym zainteresowaniem przed telewizorami, by bacznie śledzić poczynania uczestników, którzy zamieszkali w domu Wielkiego Brata i zostali odcięci od świata. Bohaterzy reality show byli zróżnicowani, przez co program dodatkowo nabierał ciekawego wyrazu. 

A kto brał w nim udział? Być może część osób, które przed laty miały okazję oglądać ten innowacyjny wówczas format, pamiętają opanowanego Janusza Dzięcioła, zaraźliwy śmiech Manueli Michalak czy szalone pomysły, które wprowadzali w życie Piotr “Gulczas” Gulczyński oraz Klaudiusz Sevković.

Była partnerka Kevina Mgleja odpowiedziała Roksanie Węgiel. Poszło o alimenty

Klaudiusz Sevković był jednym z uczestników "Big Brothera". Co obecnie u niego słychać?

Klaudiusz Sekvović wziął udział w pierwszej edycji “Big Brothera” i szybko wzbudził zainteresowanie widzów. Dał im się poznać jako osoba o ogromnym poczuciu humoru, pomysłowości i dystansu do siebie. W reality show przebywał 99 dni i zajął 5. miejsce.

A czym zajmował się po opuszczeniu domu Wielkiego Brata? Próbował swoich sił w mediach - doczekał się własnego programu kulinarnego “Wielka niespodzianka Klaudiusza”, który niegdyś emitowany był na antenie TVN, dodatkowo został twarzą Telezakupów Mango, wziął również udział w “Bar 4 - Złoto dla Zuchwałych”. Klaudiusz Sevković pojawił się także w filmie “Gulczas, a jak myślisz”, w reżyserii Jerzego Gruzy. W produkcji wzięli udział nie tylko uczestnicy “Big Brothera”, ale również gwiazdy znane z rodzimego show-biznesu.

Ostatecznie porzucił pracę w mediach, jednak pozostał aktywny w sieci. Z jego konta znajdującego się na Instagramie wynika, że obecnie pracuje jako menadżer projektu Silesia Business&Life, a także brał udział w wyborach samorządowych. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Poruszające sceny na pogrzebie Zofii Kucówny. Spełnili jej ostatnie życzenie

Ile Klaudiusz Sevković zarobił na udziale w "Big Brotherze"?

W miniony wtorek Klaudiusz Sevković był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Podczas trwania talk-show panowie rozmawiali na wiele tematów, a pośród nich nie mogło zabraknąć tych związanych z “Big Brotherem”. W pewnym momencie prowadzący postanowił zapytać, ile celebryta zarobił za udział w reality-show. Okazało się wówczas, że otrzymał jedną wypłatę, jednak nie była to wysoka kwota. 

Dostaliśmy jedną wypłatę. Teraz już mogę o tym mówić. Nie wiem, ja dostałem wtedy może dwa tysiące marek? Płacili ci taką walutą, jaką zarabiałeś, ja mieszkałem wtedy w Niemczech. To tak jak dzisiaj może 1500 euro - zdradził Klaudiusz Sevković.