Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > W "Big Brotherze" zawsze grał pierwsze skrzypce. Co po latach robi Klaudiusz Sevkovic?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 30.11.2023 14:44

W "Big Brotherze" zawsze grał pierwsze skrzypce. Co po latach robi Klaudiusz Sevkovic?

Klaudiusz Sevković
Co po latach robi Klaudiusz Sevkovic? Fot. Kapif

 Przed laty był gwiazdą pierwszej edycji “Big Brothera”, a widzom dał się poznać jako zabawny i charyzmatyczny uczestnik, z którym nie sposób się nudzić. Jak obecnie wygląda Klaudiusz Sevković i co robi po latach?

Pierwsza edycja "Big Brothera" nadal tkwi w pamięci widzów

Pierwsza edycja polskiego “Big Brothera” na szklanych ekranach pojawiła się w 2001 roku i niemal natychmiast wciągnęła widzów w swoją niecodzienną fabułę. Polegał on na obserwacji codziennego życia uczestników, którzy zostali odcięci od jakichkolwiek informacji z zewnątrz i ich relacji, jakie pomiędzy sobą nawiązywali. Od tajemniczego głosu dostawali ciekawe zadania i polecenia, które urozmaicały ich pobyt w Domu Wielkiego Brata.

Zainteresowanie programem było ogromne. Nie tylko przez innowacyjny jak na tamte czasy format, ale również dzięki osobom, które wzięły w nim udział. Ich zróżnicowanie w zachowaniu, poczuciu humoru czy podejściu do życia sprawiały, że widzowie niemal z wypiekami na twarzy oglądali nowe przygody  uczestników.

A kto brał w nim udział? Na pewno większość pamięta nieustannie uśmiechniętą Manuelę, ponętną Monikę, racjonalnego Janusza czy charakternego “Gulczasa”. W programie również pojawił się uroczy Klaudiusz.

Klaudiusz Sevkovic
. Co po latach robi Klaudiusz Sevkovic? Fot. Kapif
Była najbardziej lubianą uczestniczką "Big Brothera" Teraz ma 49 lat. Jej nowe zajęcie to spełnienie marzeń

Klaudiusz Sevković - charyzmatyczny uczestnik "Big Brothera"

Klaudiusz Sevković pojawił się w pierwszej edycji “Big Brothera” i szybko zdobył sympatię widzów dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu i szalonym pomysłom, które umilały czas uczestnikom i intrygowały fanów programu. Ostatecznie zajął jednak 5. miejsce, a z reality-show pożegnał się po 99 dniach.

Rozpoznawalność, jaką przyniósł mu “Big Brother” przyczyniła się do tego, że doczekał się własnego programu kulinarnego, który był emitowany na antenie TVN i nosił tytuł “Wielka niespodzianka Klaudiusza”. Był również twarzą Telezakupów Mango, a w 2004 roku wziął udział w kolejnym show “Bar 4 - Złoto dla Zuchwałych”.

Miał również okazję zagrać w filmie “Gulczas, a jak myślisz”, w reżyserii Jerzego Gruzy. Wystąpili w nim nie tylko uczestnicy “Big Brothera”, ale również inne gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in. Janusz Rewiński, Radosław Pazura, Rudi Schubert, a nawet… Krzysztof Rutkowski oraz Andrzej Lepper.

Klaudiusz Sevkovic
. Co po latach robi Klaudiusz Sevkovic? Fot. Kapif

Czym zajmuje się Klaudiusz Sevković? Spore zaskoczenie

Klaudiusz Sevković na dobre porzucił pracę w mediach. Z jego profilu w mediach społecznościowych można się dowiedzieć, ze aktualne zajmuje się czymś zupełnie innym.

Gwiazdor "Big Brothera" pracuje jako menedżer projektu Silesia Business & Life. To organizacjach, w ramach której wydawany jest regularny magazyn, organizuje się różnorakie eventy oraz ważne wydarzenia w regionie. Klaudiusz Sevković sprawuje także pieczę nad śląskim klubem golfowym, a sport ten jednocześnie jest jego wielką pasją. Z pewnością wiedza, jaką zdobył wcześniej współpracują z dziennikarzami, przydaje mu się w nowej profesji.

Źródło: silesiabl.pl