Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Błyskawiczna rozgrywka w "Jeden z dziesięciu" Uczestnik pobił rekord programu i wykosił konkurencję
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 23.11.2023 18:17

Błyskawiczna rozgrywka w "Jeden z dziesięciu" Uczestnik pobił rekord programu i wykosił konkurencję

Facebook.com, Pobił rekord w "Jeden z dziesięciu"
Fot. Facebook.com, Pobił rekord w "Jeden z dziesięciu"

Teleturniej “Jeden z dziesięciu” budzi spore zainteresowanie. Od wielu lat ma rzeszę wiernych fanów, którzy oglądają niemalże każdy odcinek, a po czasie nawet sami zgłaszają się do programu. Do tego najciekawsze momenty pojawiają się w sieci. Wszystkich zaskoczył ostatnio jeden mężczyzna, który po prostu rozbił bank.

"Jeden z dziesięciu", czyli program który kochają wszyscy

W jednym z ostatnich odcinków “Jeden z dziesięciu” działy się nieprawdopodobne rzeczy. Uczestnik o imieniu Artur wprawił w osłupienie nie tylko widzów, ale również pozostałych graczy oraz samego prowadzącego.

Jego rozgrywka była tak brawurowa, że aż nie można było oderwać się od telewizora. W błyskawicznym tempie odpowiedział na większość pytań, a nawet dostał bonus. Tak wyglądała rozgrywka, to niebywałe.

Ruszył proces Antoniego Królikowskiego. Grozi mu nawet do dwóch lat więzienia

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" wykosił konkurencję

Gdy rozpoczęła się runda, w której w grze było jedynie 3 uczestników,  jeden z mężczyzn ujawnił swoją nieprawdopodobną wręcz wiedzę. Wszystkie pytania kierował do siebie, co sprawiło, że jego przeciwnicy stracili możliwość podjęcia tej rywalizacji.

Na wszystkie pytania Artur w rekordowym tempie odpowiedział prawidłowo, co dało mu wygrać cały program, a do tego uplasowało go na szczycie wszystkich zwycięzców. Dostała także dodatkowe 30 pkt za zachowanie wszystkich szans.

Widać, że miał plan na tę grę

Można zatem stwierdzić, że mężczyzna właśnie tak rozplanował sobie całą rozgrywkę. To pozwoliło mu zdobyć aż 803 punkty. Na drugim miejscu w ogólnym rankingu z różnych odcinków była osoba, która miała ich zaledwie 295.

Koniecznie zobaczcie filmik z tego odcinka, który na pewno przejdzie do historii programu “Jeden z dziesięciu”.