Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Popek zrzuciła ubrania i zareklamowała nowy program TVP. Internauci zbulwersowani
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.12.2023 15:23

Anna Popek zrzuciła ubrania i zareklamowała nowy program TVP. Internauci zbulwersowani

Anna Popek
Anna Popek zrzuciła ubrania i zareklamowała nowy program TVP. Fot. Kapif

Anna Popek pracuje w TVP od 1999 roku, a na krętych korytarza przy Woronicza z zazdrością szepcze się o gorliwości, z jaką podchodzi do swoich obowiązków. Niestety, nie zawsze zapał idzie w parze ze skutecznością. Zdjęcie prezenterki, jakie pojawiło się na oficjalnym profilu TVP, zbulwersowało internautów. Reakcja obu stron była natychmiastowa.

Anna Popek pracuje w TVP niemal od ćwierćwiecza

Anna Popek może pochwalić się długim stażem pracy w TVP i na swoim koncie ma kilka popularnych programów, których sukces z pewnością może przypisać także sobie. Dziennikarka zaczynała jako członkini zespołu przygotowującego "Kawę czy herbatę?", czyli pierwowzór "Pytania na śniadanie"

Gwiazda swoim konferansjerskim sznytem bawiła także widzów "Świat się kręci", "Dzień dobry, Polsko", "Załóż się", wspomnianego pasma śniadaniowego oraz nadawanego nie w konwencji rozrywkowej, a informacyjnej cyklu "Wstaje dzień" w TVP Info. To właśnie tę produkcję postanowiła zareklamować w dość… odważny sposób. O czym mowa?

W TAKICH spodniach Anna Popek ruszyła do kościoła. Fani grzmią o "porażce". Nie wszystkim się podoba

Wpadka Anny Popek. Nieudolnie zareklamowała program TVP

Anna Popek jest aktywna w mediach społecznościowych, na swoim profilu regularni publikuje rozmaite fotosy. Nie dziwi zatem, że jej wizerunek trafił także na stronę TVP Info - wszak jest jedną z gospodyń "Wstaje dzień". W ramach porannego programu serwuje telewidzom informacje z zakresu gospodarki, kultury, pogody i bieżących wydarzeń z kraju i ze świata. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że Anna Popek zapomniała o subtelnej różnicy dzielącej rozrywkowe show TVP od poważniejszych, których oczekują odbiorcy informacyjnego kanału. Dowodem na tę wierutną pomyłkę jest pewien wpis. W jaki sposób 55-latka zachęcała w nim do oglądania?

Rzucanie śnieżkami, lepienie bałwana, czy jazda na sankach? - tymi beztroskimi słowami okrasiła zdjęcie, które momentalnie oburzyło internautów.

Powodem, dla którego w sekcji komentarzy rozgorzałą zażarta dyskusja, był ubiór prezenterki. Według większości użytkowników sieci był wyjątkowo nieadekwatny i zbyt skąpy. Internauci nie zostawili na autorce suchej nitki. Jak wyglądała?

Internauci oburzeni odważnym fotosem Anny Popek. "To telewizja publiczna, czy..."

Annie Popek zimowa aura zupełnie nie przeszkadzała, by w szpilkach i krwistoczerwonej kreacji przypominającej jednoczęściowe bikini usiąść na ośnieżonej ławce i zalotnie uśmiechać się do aparatu. Skąpana w blasku odbijających się od śniegu promieni słonecznych prowadząca niestety nie przewidziała, że wirtualna społeczność nie będzie podzielała jej entuzjazmu. 

Anna Popek
Anna Popek zrzuciła ubrania i zareklamowała nowy program TVP.  Fot. Twitter @WstajeI
  • A Pani to szuka męża, czy jednorazowej zabawy? Bo jak inaczej można nazwać te wszystkie roznegliżowane zdjęcia, które się umieszcza na profilu programu TVP, na które my, podatnicy musimy płacić
  • To telewizja publiczna, czy… Przegięcie według mnie.
  • Oj Ania, Ania. Tak to można promować "Sanatorium miłości", a nie TVP Info
  • Szok, że ten filmik nie pochodzi z portalu randkowego,  lecz z oficjalnej strony "Wstaje Dzień" TVP Info - czytamy na Twitterze, skąd feralny post szybko zniknął. 

Anna Popek niestety nie będzie miała okazji, aby odnieść się do zarzutów o mało subtelnej i nietrafionej promocji swojego programu. Na razie prowadząca zgłosiła przeziębienie i nie wiadomo, kiedy znów pojawi się na ekranie. Może zmarzła właśnie podczas niefortunnej sesji?

Tagi: Anna Popek TVP