Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Żona Krzysztofa Ibisza nie może przez niego spać. Jedna rzecz wyjątkowo jej przeszkadza

24 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Krzysztof Ibisz od sierpnia 2021 roku jest szczęśliwym mężem ukochanej Joanny. Para niedawno powitała na świecie swojego pierwszego syna, Borysa, a popularny prezenter zaskoczył wszystkich udziałem w popularnym programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W rozmowie z Plejadą Joanna Ibisz zdradziła, jak teraz wygląda ich życie. Nie jest kolorowo.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz przeżywają "kryzys" przez popularny program?

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych prezenterów telewizyjnych. Choć od lat osiąga na tym polu same sukcesy, to w życiu prywatnym układało mu się dość różnie. Nim został mężem znanej z programu "Top Model" Joanny Kudzbalskiej był już dwukrotnie żonaty. Wszystko wskazuje na to, że jego obecny związek przechodzi obecnie ciężką próbę.

Całkiem niedawno Krzysztof Ibisz postanowił wziąć udział w popularnym programie "Twoja twarz brzmi znajomo ", choć jego najmłodszy syn jeszcze nie rozpoznaje go na ekranie, to na własnej skórze odczuwa przygotowania do kolejnych odcinków.

Krzysztof Ibisz z sukcesami występuje w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do kolejnych metamorfoz... choć zdaniem wielu widzów niesłusznie wygrał dwa pierwsze odcinki, w których wcielał się w Macieja Maleńczuka i Wierkę Serdiuczkę. Niektórzy widzowie zarzucają stacji Polsat "ustawkę", sugerując, że promuje jedną ze swoich największych gwiazd.

Joanna Ibisz w rozmowie z Plejadą przyznała również, że nie zdawała sobie sprawy z tego, jak bardzo program zaangażuje jej męża. Ukochana prowadzącego "Taniec z gwiazdami " zdradziła, że przygotowania do kolejnych odcinków mocno dają się jej we znaki.

- Muszę przyznać, że dla mnie to też niespodzianka. Widziałam, jak on ćwiczy w domu choreografię i śpiew, więc jak państwo widzą to na wizji, to ja mam to już wcześniej przerobione ileś razy i sama mam te piosenki w głowie, bo jak on śpiewa, to mi też to wchodzi - podkreśla była gwiazda "Top model".

 

Joanna Ibisz narzeka na to, jak program wpłynął na jej męża

- Czasami mówię "nie śpiewaj już tego", bo nie mogę zasnąć przez to, że ten tekst cały czas krąży mi w głowie. Czasami mam dosyć, bo jak się śpiewa ciągle jedną piosenkę, to chcemy to zmienić. Dobrze, że odcinki są co jakiś czas i te piosenki się zmieniają - żartobliwie narzekała w rozmowie z Plejadą Joanna Ibisz. Wygląda na to, że podczas przygotowań do kolejnych odcinków Krzysztof Ibisz wystawia na próbę swój związek. Czy uda im się przetrwać nieprzespane noce?

Źródło: Plejada.pl

poszukiwany

Policja z całego kraju szuka tego mężczyzny. Trudno uwierzyć, czego miał się dopuścić, haniebny czyn

CZYTAJ DALEJ
"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda udostępniła poruszający wpis po występie w Sopocie. "Łezka się w oku kręci"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]