Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Żałoba w TTV. Tak pożegnano Bunię z "Gogglebox"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.02.2024 12:55

Żałoba w TTV. Tak pożegnano Bunię z "Gogglebox"

Gogglebox. Przed telewizorem
kadr programu "Gogglebox. Przed telewizorem" prod. TTV/Player

W sobotę 10 lutego w mediach pojawiła się smutna informacja dotycząca śmierci jednej z uczestniczek “Gogglebox. Przed telewizorem”, pani Teresy, widzom znanej jako “Bunia”. Stacja przy okazji emisji najnowszego odcinka programu zdecydowała się pożegnać zmarłą kobietę. Padły poruszające słowa.

Nie żyje "Bunia" znana z "Gogglebox. Przed telewizorem"

“Gogglebox. Przed telewizorem” jest niezwykle intrygującą produkcją. Uczestnicy we własnych domach oglądają, a także komentują przed kamerami programy, filmy oraz seriale. Nie da się ukryć, że jest to bardzo oryginalny pomysł na show, jednak przyniósł on zamierzony skutek, a produkcja jest chętnie oglądana przez widzów. 

W “Gogglebox. Przed telewizorem” pojawiło się mnóstwo osób, które z zaangażowaniem dyskutowały na temat tego, co widzą na ekranach - niektórzy zagościli w nim na krótko, zaś inni pozostają w nim przez wiele sezonów. Jednymi z bohaterów, którzy są od początku programu, to Iza i jej syn Joachim. W pewnym momencie do zgranego duetu dołączyła pani Teresa, znana widzom jako “Bunia”.

Niestety 10 lutego w mediach pojawiła się informacja dotycząca śmierci starszej pani. Jej córka, Izabela Zeiske, na krótko przed tym ponurym wydarzeniem, prosiła internautów o modlitwę za starszą panią. Niestety ani to, ani starania lekarzy, nie przyniosły oczekiwanych skutków.

Serce nasze przepełnia żal. Smutek… rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania, serduszko naszej kochanej mamuchny i babuni […] Mamuniu, byłaś ogromnie troskliwą, kochają bez granic, oddaną bez reszty matką i babcią. Nie wiem, jak poradzimy sobie bez Ciebie - napisała Izabela Zeiske w social mediach.

Gogglebox. Przed telewizorem
kadr programu "Gogglebox. Przed telewizorem" prod. TTV/Player
Gogglebox. Przed telewizorem
kadr programu "Gogglebox. Przed telewizorem" prod. TTV/Player
Izabela Zeiske pokazała niepokojące zdjęcie. Tęskni za mamą

Jak przebiegał pogrzeb "Buni" z "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Izabela Zeiske jest aktywna w social mediach i chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami. Kobieta cieszy się dużą popularnością wśród widzów “Gogglebox. Przed telewizorami”, co sprawiło, że byli oni niezwykle ciekawi tego, co słychać w bohaterki show. Być może dlatego poczuła się w obowiązku, by przekazać informacje, najpierw o złym stanie swojej mamy, a następnie o jej śmierci. Zrelacjonowała również pogrzeb seniorki.

Z informacji zamieszczonych w sieci przez panią Izę wynika, że pogrzeb “Buni” odbył się 15 lutego na cmentarzu przy ulicy Lutyckiej w Poznaniu. W ceremonii brali udział najbliżsi zmarłej kobiety, którzy postanowili godnie ja upamiętnić. Podczas pogrzebu można było usłyszeć ulubioną piosenkę starszej kobiety - “My way” z repertuaru Franka Sinatry. 

Wiemy także, jak wyglądało miejsce, w którym spoczęła “Bunia”. Tonęło ono w przepięknych wieńcach pogrzebowych, zawierających wielobarwne kwiaty. Wśród nich można było dostrzec kwieciste dary nie tylko od najbliższych kobiety, ale również od produkcji programu. 

Produkcja "Gogglebox. Przed telewizorem" pożegnała "Bunię"

Produkcja pożegnała panią Tereskę nie tylko podczas pogrzebu, który odbył się przed blisko dwoma tygodniami temu, ale także w trakcie najnowszego odcinka “Gogglebox. Przed telewizorem”. W poniedziałek  26 lutego punktualnie o 22:00 rozpoczął się pierwszy odcinek jubileuszowej edycji programu. Na samym początku lektor opowiedział, co zmieniło się w życiu uczestników. Gdy zakończył radosne wieści, przeszedł do tych smutnych. Na ekranie pojawiła się “Bunia” oraz jej córka, a także wnuk, z którymi tak ochoczo komentowała programy.

Odeszła od nas pani Teresa. Nasza “Bunia”. Mistrzyni ciętej, ale zawsze kulturalnej riposty. Elegancka, odważna, wiecznie głodna życia. Wciąż żyje w naszych wspomnieniach - można było usłyszeć.

Gogglebox. Przed telewizorem
kadr programu "Gogglebox. Przed telewizorem" prod. TTV/Player