Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzowie TVP, TVN i Polsatu nie mogli się doczekać. Zaczyna się
Maja Szewczak
Maja Szewczak 29.02.2024 13:03

Widzowie TVP, TVN i Polsatu nie mogli się doczekać. Zaczyna się

Widzowie TVP, TVN i Polsatu nie mogli się doczekać
fot.AKPA; Widzowie TVP, TVN i Polsatu nie mogli się doczekać

Już w ten weekend zacznie się coś, na co wszyscy czekaliśmy. Wiosenne ramówki w końcu się rozkręcają, czego doświadczmy już za moment. Widzowie największych stacji będą mieli naprawdę trudny wybór. Już za chwilę fani najbardziej popularnych programów będą mogli zasiąść przed telewizorami i cieszyć się długo wyczekiwanymi premierami. Co, kiedy i gdzie oglądać?

Co warto obejrzeć w piątek 1 marca?

W ten piątek fani teleturniejów będą zachwyceni. Wieczorem o godzinie 20:50 na TVP2 będą mogli obejrzeć jeden z odcinków programu “Postaw na milion”,  w którym po raz kolejny uczestnicy zmierzą się z trudnymi pytaniami, które być może doprowadzą ich do finału. W tej produkcji nigdy nie zabraknie emocji, ponieważ z każdym pytaniem kwota do wygrania przeważnie się zmniejsza.

Na Polsacie natomiast o godzinie 20:00 zostanie wyemitowany kolejny odcinek reality show “Farma”, w którym przyzwyczajeni do miejskiego życia uczestnicy zamieszkają na farmie. Na miejscu będą czekać ich poranne pobudki oraz obowiązki w gospodarstwie. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

Dla miłośników filmów science fiction TVN przygotował coś wyjątkowego, a mianowicie film “Diuna”, w którym m.in. występuje światowej klasy aktorka, Zendaya. Emisja rozpocznie się o godzinie 20:00. 

Znany polski muzyk zatrzymany. Chodzi o sfingowanie śmierci

W sobotę coś, na co czekali widzowie największych stacji

Już w tę sobotę rozpocznie się program, na który widzowie TVN czekali z niecierpliwością. Oczywiście chodzi o premierę  “Mam Talent”, która pojawi się już o godzinie 20:00. Format jest już bardzo dobrze znany każdemu i nie trzeba mówić, jakie są zasady. Z każdą kolejną edycją potwierdza się, że show idealnie wpasowuje się w zainteresowania telewidzów. Fani Julii Wieniawy na ten dzień czekają szczególnie, ponieważ to właśnie ona już w tę sobotę po raz pierwszy zasiądzie na jurorskim fotelu. Nie możecie tego przegapić!

Z kolei na TVP2 o godzinie 20:00 pojawi się trzeci odcinek programu muzycznego “The Voice Kids”, w którym odkrywane są nowe młode talenty. Natomiast na stacji Polsat również o 20:00 zostanie wyemitowany film animowany “Shrek”.

fot.KAPIF; Julia Wieniawa zasiądzie na fotelu jurorskim

Co warto obejrzeć w niedzielę 3 marca?

W niedzielę o godzinie 20:00 na TVP2 pojawi się odcinek programu “Postaw na milion”. Natomiast na Polsacie o 20:00 wielka premiera programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, na który czekaliśmy wszyscy z niecierpliwością. Już za parę dni fani tanecznego show w końcu będą mogli obejrzeć na parkiecie gwiazdy takie jak Roksana Węgiel, czy Maffashion, a nawet znana z “Królowych życia” Dagmara Kaźmierska. 

Na TVN o  20:00 zostanie wyemitowana nowa odsłona kulinarnego show “MasterChef Nastolatki”, w którym zadebiutują uczestnicy w wieku od trzynastu do siedemnastu lat. Jak sobie poradzą? Widzowie TVP, TVN i Polsatu będą mieli dość trudny wybór, na co w niedzielę wieczorem się zdecydować.

fot.KAPIF; Nowa edycja “Tańca z Gwiazdami”
Tagi: Polsat TVP TVN