Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > W dwie sekundy dowiesz się prawdy o sobie. Spójrz na obrazek, wynik zaskakuje 80% osób
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.11.2023 09:23

W dwie sekundy dowiesz się prawdy o sobie. Spójrz na obrazek, wynik zaskakuje 80% osób

Zagadka
W dwie sekundy dowiesz się prawdy o sobie. Fot. kadr TikTok @mia_yilin

Jak zachowujesz się podczas kryzysowych sytuacji? Czy poddajesz się stresowi i spoglądasz na rzeczywustość oczami pesymisty, czy bliżej Ci do lubiącego świat optymisty? Odpowiedzi na te pytania są zawarte w specjalnym teście, który bazuje na pewnej zabawnej iluzji optycznej. Jeśli chcesz w kilka sekund poznać prawdę o sobie, zapoznaj się z zasadami.

Rozwiąż zagadkę i poznaj prawdę o sobie

Testy osobowości żmudnie przygotowywane przez specjalistów mają masę trudnych pytań, wymagają cierpliwości, długiej analizy i poddania się czyjejś ocenie. W przypadku tej internetowej zabawy o czymś takim nie ma mowy. Popularna tiktokerka Mia Yilin przygotowała iluzję optyczną, dzięki której badani mogą w prosty sposób poznać, czy są optymistami, czy pesymistami. 

Aby tak się stało, trzeba poświęcić kilka sekund, skoncentrować się na obrazku poniżej i sprawdzić, co właściwie się na nim znajduje. Liczy się skojarzenie, które pojawi się w głowie w pierwszej kolejności. Choć wyniki zaskoczyły już 80 proc. wirtualnej społeczności, to wielu fanów talentu influencerlo doceniło ją za słuszność i adekatwość interpretacji, jaką poświęciła na dwie najpopularniejsze odpowiedzi. 

Jeśli chcesz poznać, jakie masz nastawienie do ludzi i losu, po spojrzeniu na ilustrację zapoznaj się z opisami poniżej. Czy któraś z nich rzeczywiście skutecznie zobrazuje Twój charakter?

Zagadka
W dwie sekundy dowiesz się prawdy o sobie. Fot. kadr TikTok @mia_yilin
Przesuń cztery zapałki, a uzyskasz rozwiązanie zagadki. Zadanie wymaga niezwykłej bystrości

Jesteś pesymistą czy optymistą? Test osobowości w kilka sekund

Jeśli po spojrzeniu na obraz na myśl przyszły Ci wiszące ubrania suszące się na sznurku, Mia Yilin opisuje Cię jako osobę, której nie umykają nawet najdrobniejsze szczegóły. Potrafisz zachować bystrość umysłu w patowych sytuacjach, a dzięki wrodzonej spostrzegawczości udaje Ci się wyciągać więcej wniosków od innych. 

Choć brakuje Ci decyzyjności, jako doskonały obserwator patrzysz w przyszłość z optymizmem i wierzysz, że los ma dla Ciebie wiele dobrych momentów. Takie podejście dotychczas Ci sprzyjało. Autorka przekonuje, że dalej tak będzie, więc nie ma potrzeby martwić się na zapas.

Co widzisz na obrazku? Koń

Czy na tej iluzji optycznej widzisz konia? Jeśli tak, to tiktokerka opisuje Twoją osobowość jako nieco pesymistyczną. Twardo stąpasz po ziemi i nie dajesz ponieść się emocjom. Nawet, gdy przyjaciele poddają się nerwom, ty w obliczu stresu nie dajesz się rozpraszającym bodźcom i umiesz trafnie ocenić sytuacje. 

Choć snujesz wizje najgorszych scenariuszy, to te rzadko się sprawdzają. Autorka radzi, by choć na chwilę założyć różowe okulary, a życie wówczas stanie się o wiele prostsze i pozbawione niepotrzebnych zmartwień.

Zagadka
W dwie sekundy dowiesz się prawdy o sobie. Fot. Pexels

Źródło: TikTok @mia_yilin