Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" przeszła okropną tragedię. Jej ukochany odszedł w tragicznych okolicznościach
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 09.12.2023 19:02

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" przeszła okropną tragedię. Jej ukochany odszedł w tragicznych okolicznościach

Rolnik szuka żony
Uczestnika programu "Rolnik szuka żony" przeszła okropną tragedię. Fot. AKPA / kadr z programu "Rolnik szuka żony", prod. TVP, wyd. 2021 r., TVP VOD

Do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się z nadzieją na odnalezienie drugiej połówki. Gdy wszystkie znaki wskazywało na to, że wreszcie uda jej się odnaleźć upragnione szczęście, wydarzyła się tragedia, która na długo odmieniła jej życie. Co słychać u Bogusi z ósmej edycji show TVP, która jakiś czas temu zapadła się pod ziemię? Najświeższe wieści dają do myślenia.

Bogusia i Krzysztof odnaleźli miłość w "Rolnik szuka żony"

Sympatyczna Bogusia uwierzyła w formułę randkowego programu TVP i zdecydowała się przesłać list do jednego z zaprezentowanych w pilotażowym odcinku rolników. Nie chciała dłużej być samotna, a życie w pojedynkę zaczynało być dla niej coraz bardziej dokuczliwe. 

Najbardziej spodobał jej się Krzysztof Pachucki, który od razu odwzajemnił to zainteresowanie. Zaprosił ją do swojego gospodarstwa, a para od razu znalazła wspólny język. Zakochani zdecydowali się na krok, który na stałe wpisał się w karty historii "Rolnik szuka żony". Nietrudno domyślić się, o czym mowa.

Pamiętacie Jessicę z "Rolnik szuka żony"? Tak dziś wygląda! Bardzo się zmieniła?

Bogusia i Krzysztof wzięli ślub jeszcze w trakcie "Rolnik szuka żony"

Bogusia i Krzysztof po krótkim czasie znajomości zdecydowali się na ślub. Rolnik oświadczył się swojej wybrance jeszcze w trakcie trwania programu. Kadry z ich ślubu zostały pokazane w odcinku finałowym. Podobną decyzję podjął Kamil Osypowicz, który na oczach kamer i wzruszonej Marty Manowskiej o rękę poprosił Joannę Wielgosz.

To najszybszy ślub w historii "Rolnik szuka żony" TVP! - zapewnili producenci programu, dzieląc się z internautami fotosami z ceremonii.

Choć świeżo upieczeni małżonkowie robili wszystko, by ułożyć sobie życie we dwójkę, los miał dla nich zupełnie inny plan. Wkrótce po ślubie miała miejsce tragedia, której nikt się nie spodziewał. Jakie wydarzenie brutalnie przerwało ich miłosną sielankę?

Bogusia z "Rolnik szuka żony" przeżyła koszmar

Bogusia związała się z Krzysztofem, który bardzo się przed nią otworzył. Przyznał, że od jakiegoś czasu cierpi na depresję, jednak po ślubie wydawało się, że uda mu się uciszyć demony przeszłości i skupić się na budowaniu fundamentów nowego związku. 

Uczestniczka, która miała już za sobą nieudane małżeństwo, starała się, jak mogła, by mężczyzna czuł się u jej boku jak najlepiej. Otoczyła go opieką, by bolesną dolegliwość puścić w niepamięć. 

Uważana jest za "złotą" kobietę, która wiele wytrzymała i była największą radością Krzysztofa i lekarstwem na jego smutki - pisał kilka lat temu “Super Express”.

Niestety, w czerwcu 2022 roku media obiegła druzgocąca wieść o dramatycznej śmierci Krzysztofa Pachuckiego. Bogusia nie ukrywała, że kolejny cios od losu dużo ją kosztuje. Postanowiła uciec ze wsi na Mazurach i zamieszkać u córek w Warszawie. Wdowa mogła liczyć nie tylko na ich wsparcie, ale także systematyczną terapię u psychologa. Kobieta do zera ograniczyła kontakty z prasą, a w jej imieniu co jakiś czas wypowiadała się zatroskana pociecha. 

Trochę lepiej się czuje. Powoli dochodzi do siebie po tym wszystkim - przekazywała. 

Jak sytuacja wygląda ponad rok od tych smutnych wydarzeń?

Co słychać u Bogusi z "Rolnik szuka żony"?

Bogusia z "Rolnik szuka żony" jakiś czas temu pojawiła się na imprezie weselnej przyjaciół z programu, Joanny i Kamila. W towarzystwie córki po raz pierwszy od dawna wyszła z domu, by dalej się nie zamartwiać i znów nieśmiało otworzyć na ludzi. Na szczęście para młoda była w tej kwestii wyrozumiała.

Minął rok żałoby i ta kobieta może, a nawet powinna wychodzić do ludzi. Jest bardzo delikatna, uczuciowa i nie lubi nadmiernego zainteresowania swoją osobą. Asia i Kamil oraz ich goście wspaniale zadbali o prywatność Bogusi i nie pokazywali jej na filmach i zdjęciach wrzucanych do sieci - przytaczał “Show News”, powołując się na słowa jej znajomej. 

Wdowa po Krzysztofie Pachuckim powoli odpędza czarne chmury. Osoby z jej otoczenia cieszą się, że po miesiącach bóli wreszcie przestała patrzeć na przyszłość w ciemnych barwach. 

To, że przyjęła zaproszenie od przyjaciół z programu to dobry znak i nadzieja na to, że jeszcze spotka kogoś i ułoży sobie życie… - czytamy w “Show News”. 

Jak sądzicie, czy Bogusia będzie miała siłę, by swoje zranione serce otworzyć na kolejną miłość?

Źródło: Show News, Super Express