Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > To już pewne, Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ"! Teraz wszyscy mówią o tym, co dzieje się z Miszczakiem
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 06.12.2023 11:01

To już pewne, Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ"! Teraz wszyscy mówią o tym, co dzieje się z Miszczakiem

Piotr Gąsowski
To już pewne, Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ"! Fot. Kapif

W  nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jak informują Wirtualne Media,  widzowie znów zobaczą Piotra Gąsowskiego. Jak ten nieoczekiwany zwrot akcji komentuje sam zainteresowany?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Miszczak żałował odejścia Piotra Gąsowskiego?

Piotr Gąsowski był jedną z gwiazd, które opuściły obsadę hitowego programu Polsatu po roszadach, jakie wprowadził Edward Miszczak. Nowy dyrektor programowy wręczył wypowiedzenie Katarzynie Skrzyneckiej, a zaprzyjaźniony z nią aktor w geście solidarności zdecydował, że również pożegna się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W kuluarach mówiło się, że jego odejście nie było w smak dyrektorowi, a taki obrót wydarzeń można było rozpatrywać w alegoriach porażki. Teraz rzekomo ma być zadowolony, że ten błąd udało mu się naprawić. Co na ten temat ma do powiedzenia popularny prezenter?

Piotr Gąsowski
To już pewne, Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ"! Fot. Kapif
Piotr Gąsowski w programie "Niech gadają". Nie potrafił powstrzymać łez.

Piotr Gąsowski wraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Choć media przekonują, że wielki come back Piotra Gąsowskiego jest już przesądzony, wciąż brak oficjalnego komunikatu ze strony Polsatu. Były gospodarz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zachowuje więc daleko posuniętą ostrożność i z dystansem odnosi się do tych doniesień.

Nie mogę nic powiedzieć, obowiązuje mnie klauzula poufności - oznajmił w rozmowie z Plejadą.

Jeśli owa klauzula rzeczywiście obowiązuje, może to oznaczać, że do rozmów rzeczywiście doszło. Zwłaszcza że aktor w mediach społecznościowych potwierdził, że udał się do siedziby stacji. W jakim charakterze miałby pojawić się w 20, jubileuszowej edycji?

Piotr Gąsowski komentuje powrót do "TTBZ". W jakim charakterze wystąpi?

W ostatnim głośno było o potencjalnym powrocie do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyny Skrzyneckiej. Gwiazda wymieniła się z Piotrem Gąsowskim serdecznościami na Instagramie. Można z nich było wywnioskować, że ewentualny powrót byłby możliwy, gdyby wraz z nią w programie zatrudniony został także wieloletni przyjaciel, z którym przed laty prowadziła "Taniec z gwiazdami". Jak donoszą Wirtualne Media, miałby zostać jurorem lub trzecim prowadzącym. 

Właśnie wyszedłem z budynku Polsatu, gdzie zajmowałem się bardzo ważnymi sprawami. Jakimi? Być może wkrótce się dowiecie - tajemniczo wyznał podczas krótkiej relacji w sieci.

Fani przeboju Polsatu zacierają ręce. Liczą, że dzięki powrotowi artysty format wróci do dawnej świetności. Wielu z nich ma nadzieję, że wraz z 59-latkiem na ekranach znów zawita Katarzyna Skrzynecka, jednak w tej kwestii niewiadomych jest o wiele więcej. Chcielibyście ponownie zobaczyć ten duet?

Piotr Gąsowski
To już pewne, Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ"! Fot. Instagram @piotr.gasowski.official
Piotr Gąsowski
To już pewne, Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ"! Fot. Kapif
Katarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski
To już pewne, Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ"! Fot. AKPA

Źródło: Plejada, Wirtualne Media