Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Tłusty Czwartek 2024. Aż ślinka cieknie na widok oferty Lidla
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.02.2024 11:57

Tłusty Czwartek 2024. Aż ślinka cieknie na widok oferty Lidla

Lidl - oferta na Tłusty Czwartek
Goniec,pl/lidl.pl; Lidl - oferta na Tłusty Czwartek

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który czeka wiele osób - Tłusty Czwartek. To właśnie tego dnia niektórzy znacznie folgują z dietami, by móc oddać się słodkiej rozpuście i delektować się smacznymi wypiekami. A gdzie dostaniemy je w przystępnej cenie? Przyjrzyjmy się ofercie przygotowanej przez sieć sklepów Lidl.

Tłusty Czwartek nadejdzie lada dzień

Już 8 lutego część osób będzie miała okazję oddać się wyczekiwanemu pałaszowaniu słodkich wypieków, a to wszystko za sprawą Tłustego Czwartku. Ten dzień, jaka sama nazwa wskazuje, opiewa w słodkości wysmażane na głębokim oleju, często nadziewanymi w różnorakie smaki. Choć, jak łatwo się domyśleć, nie należą one do dietetycznych smakołyków, w tym konkretnym dniu znajduje się wielu amatorów pysznych przede wszystkim pączków.

Niestety ich ceny bywają wysokie, a nie każdy ma czas, by zająć się domowymi wyrobami. Z tego też dowodu dyskonty przygotowały świetne okazje i duże promocje. Na co trzeba się przygotować, chcąc kupić poszczególne słodkie wypieki w Lidlu?

Który samochód nie pasuje do reszty? Najbystrzejsi znajdują go w 10 sekund

Tłusty Czwartek - promocje w Lidlu

Lidl dla swoich klientów przygotował specjalną ofertę promocyjną na pączki oraz donuty. Różnią się one nie tylko ceną, ale także smakiem - polewą, a także nadzieniem. Co będziemy mogli kupić w danym dyskoncie na Tłusty Czwartek?

Od poniedziałku do czwartku włącznie można zakupić poszczególne donuty w ofercie 3+1 gratis. Warto jednak wspomnieć, że limit na jeden paragon wynosi 8 sztuk, z czego dwie będą gratis. Słodkie wypieki można mieszać dowolnie. A jakie smaki znalazły się w ofercie? Otóż są to donuty: Milka, Oreo, z nadzieniem mango, waniliowo-orzechowym, z czekoladą mleczną i orzechami laskowymi, z czekoladą mleczną, a także donut Pinky oraz Bubble Gum.

Lidl
fot. @lidl.pl; Lidl - oferta na Tłusty Czwartek

Pączki w Lidlu - jaka cena?

W ofercie Lidla znalazły się nie tylko donuty, ale także pączki o różnorakich nadzieniach, a także polewach. Co znajdziemy w sklepie? M.in. tradycyjne pączki z nadzieniem różanym i skórką pomarańczową, a ich cena wynosi 2,39 zł. Znalazły się również nadziewane toffee za 2,19 zł, a także z powidłami śliwkowymi i adwokatem za 2,69 zł. Można również dostać pączki z nadzieniem wieloowocowym za 0,89 zł.

Warto również zainteresować się znacznie oryginalnymi smakami słodkich wypieków, bowiem w Lidlu znajdziemy także pączki z nadzieniem orzechowo-czekoladowym, wiśniowym, a także truskawkowym. Ich cena wynosi 1,99 zł. To nie jest jednak koniec zaskakujących smaków. W ofercie znalazły się pączki american cheesecake oraz mango-marakuja, a ich cena wynosi 2,99 zł za sztukę. Są również pączki premium z nadzieniem wiśniowym i liofilizowaną wiśnią, a także pistacjowe z belgijską czekoladą, a każda pojedyncza sztuka wynosi 3,99 zł.

A jeśli ktoś nie przepada za pączkami oraz donutami, można kupić faworki, których cena za opakowanie 200 g wynosi 7,49 zł oraz gniazdko z lukrem za 2,39 zł.

Lidl
fot. @lidl.pl; Lidl - oferta na Tłusty Czwartek
Lidl
fot. @lidl.pl; Lidl - oferta na Tłusty Czwartek
Tagi: Lidl zakupy