Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Test na spostrzegawczość. Ile osób widzisz na obrazku? Tylko nielicznym udaje się odnaleźć wszystkich
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.11.2023 15:13

Test na spostrzegawczość. Ile osób widzisz na obrazku? Tylko nielicznym udaje się odnaleźć wszystkich

test na spostrzegawczość
Test na spostrzegawczość. Ile osób widzisz na obrazku? Fot. Facebook

Nad tą zagwozdką głowiły się tysiące internautów, jednak tylko nielicznym udało się wskazać wymaganą liczbę ukrytych elementów. Czy jesteś w gronie najbardziej czujnych obserwatorów, a sokole oko nigdy Cię nie myli? Przekonaj się i weź udział w tym teście na spostrzegawczość.

Ten test spędził sen z powiek internautom. Jak sobie poradzisz?

W mediach społecznościowych krąży zagadka, z którą mało kto umie sobie poradzić. Pozornie zagmatwana ilustracja, która nie wskazuje nic konkretnego, kryje w sobie drugie dno.

Aby je dostrzec, trzeba wnikliwie przeanalizować każdy kąt zdjęcia. Poszukiwane są kontury osób, które po chwili zastanowienia rzeczywiście można dostrzec. Trudność tego zadania polega na tym, że należy wskazać ich aż… siedem. To według części użytkowników sieci graniczy z cudem. Jak spróbować tego dokonać?

Na tej zagadce wielu z was polegnie. Mało który kierowca wie, kto tu ma pierwszeństwo

Test na spostrzegawczość. Ile osób widzisz na obrazku?

Test na spostrzegawczość wymaga tej umiejętności w stopniu zaawansowanym. Ci, którym rzeczywiście uda się odkryć siedem osób na obrazku, mogą śmiało nazywać się mistrzami, a okulista z pewnością nie stwierdzi w ich oczach dużych wad. 

Spójrz na obrazek poniżej, a na zaznajomienie się ze szczegółami poświęć nawet kilka minut. Gdy stwierdzisz gotowość, podpowiedzi zamieszczamy w następnym akapicie. Zanim je sprawdzisz, daj sobie ostatnią szansę. Czy dostrzegasz siedem osób na tym fotosie?

test na spostrzegawczość
Test na spostrzegawczość. Ile osób widzisz na obrazku? Fot.  Facebook 

Test na spostrzegawczość. Rozwiązanie

Jeśli tak, pozostaje tylko złożyć gratulacje. Jeśli zaś nie, nie martw się - większość internautów także miała z tym problem. W których miejscach są zatem ukryte?

Pierwsze dwie osoby można zauważyć na górnej części grafiki, po lewej stronie. To mężczyzna siedzący na fotelu, a obok niego stojąca kobieta. Trzecia postać to siedzący chłopiec na samym środku ilustracji. Można dostrzec tam także auto. Obok niego (po lewej) spoczywa mężczyzna, za nim niewiasta, a po prawej kolejny jegomość. Siódmą poszukiwaną osobą jest dziewczynka, którą rysownicy umieścili po prawej stronie wspomnianego samochodu. Udało Ci się odgadnąć wszystkie bez pomocy?

test na spostrzegawczość
Test na spostrzegawczość. Ile osób widzisz na obrazku? Fot.  Facebook