Rozrywka.Goniec.pl > Matylda Damięcka

Matylda Damięcka

Matylda Damięcka
28.01.2024 21:37 Aktorka zadrwiła z polityków. Niektórzy zagotują się ze złości. Wykorzystała do tego WOŚP

Trwa właśnie 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele znanych osobistości angażuje się w pomoc i zbiórki. W tym roku po raz pierwszy od ośmiu lat WOŚP promuje też TVP. Znana aktorka postanowiła wykorzystać sytuację do skomentowania partii politycznej, która odmawiała fundacji pomocy. 

Maciej Damięcki Matylda Damięcka pogrzeb
30.11.2023 16:34 Nagle córka Macieja Damięckiego zatrzymała się przy grobie ojca. Żałobnicy nie mogli powstrzymać łez

Maciej Damięcki został uroczyście pochowany 29 listopada 2023 roku w grobowcu rodzinnym na warszawskich Starych Powązkach. Pożegnało go spore grono gwiazd. Żałobnicy nie ukrywali łez, gdy podczas pogrzebu Matylda Damięcka niespodziewanie stanęła przy mogile utraconego ojca. Gest, który wówczas wykonała, na zawsze zapadnie w ich pamięci.

Matylda Damięcka
19.07.2023 23:02 Matylda Damięcka głośno o wizycie u ginekologa. "Żadna z nas na to nie zasługuje"

Matylda Damięcka postanowiła skomentować głośną wizytę policji w krakowskim szpitalu. Opublikowała w związku z tym grafikę i opisała, jak wyglądało spotkanie z ginekologiem. "Pani Joanna i żadna z nas na to nie zasługuje, nasza reputacja cywilizowanego kraju na to, k***, nie zasługuje, wstydliwe to bardzo" – słusznie i wymownie podsumowała. 

None
28.03.2023 20:36 Matylda Damięcka ostra jak nigdy. Jan Paweł II i Lech Wałęsa w ogniu krytyki

Matylda Damięcka jest nie tylko aktorką, ale także autorką intrygujących grafik, którymi dzieli się z internautami na Instagramie. Jej ostatnie publikacje odnoszą się w dość odważny sposób do największych polskich autorytetów. Nie wiadomo jednak, co dokładnie artystka miała na myśl. 

Damięcka
16.04.2022 19:27 Matylda Damięcka spisała już swój testament i zaplanowała pogrzeb. 36-latka zmaga się z depresją

36-letnia Matylda Damięcka otworzyła się w niedawnej rozmowie z dziennikarzami i przyznała, że spisała już testament i zaplanowała własny pogrzeb. Aktorka wspomniała o tym, że od jakiegoś czasu zmaga się z depresją.Matylda Damięcka pochodzi z rodziny o aktorskich korzeniach. Zarówno jej dziadkowie, jak i rodzice artystki, a także jej starszy brat, Mateusz. 36-latka ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a w 1996 roku zadebiutowała na małym ekranie w serialu "Dom".