Rozrywka.Goniec.pl > Depresja

Depresja

Hanna Polk
31.03.2024 08:43 Przed śmiercią Hanny Polk słuch o niej zaginął. Przeżywała koszmar

Hanna Polk zmarła 4 grudnia 2019 roku w wieku 56 lat. Jak się okazuje, jej życie nie było usłane różami. Musiała zmagać się z wieloma problemami, które niestety coraz bardziej się nawarstwiały. To dlatego przed śmiercią słuch o niej zaginął i fani nie wiedzieli, co się z nią dzieje. Przeżywała istny koszmar.

Małgorzata Potocka długo ukrywała poważną chorobę
27.02.2024 16:55 Potocka długo ukrywała poważną chorobę. "Czołgałam się do toalety"

Małgorzata Potocka dopiero jakiś czas temu postanowiła podzielić się informacją na temat swojej poważnej choroby, z którą się zmagała. Wcześniej wiedzieli o tym tylko bliscy. Przez swój słaby stan zdrowia wycofała się z życia publicznego i postanowiła zadbać o siebie. Dziś wyznała, z czym musiała się mierzyć, wiadomo, jak wyglądała jej szara codzienność w obliczu choroby. 

Piotr Bałtroczyk
04.12.2023 21:52 Piotr Bałtroczyk od lat bawi Polaków. Znany konferansjer i kabareciarz ma za sobą mroczną przeszłość

Piotr Bałtroczyk 4 grudnia obchodził swoje 62. urodziny. Nie da się ukryć, że od lat uwielbiany jest przez publiczność i należy do grona najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce. Ze sceny zaraża uśmiechem i poczuciem humoru, jednak w jego życiu prywatnym nie zawsze było do wesoło. Mnogość dramatów, z jakimi musiał się zmierzyć, robi wrażenie. Jaka jest mroczna przeszłość kabareciarza?

Małgorzata Potocka
27.11.2023 17:02 Potocka borykała się z dużymi problemami finansowymi. Na szali stanęło jej zdrowie i życie

Małgorzata Potocka dopiero po latach zdecydowała się na ujawnienie gorzkiej prawdy dotyczącej swojego życia. Okazało się, że aktorka zmagała się z poważną chorobą, przez co wycofała się z życia publicznego, a ten czas przeznaczyła na rekonwalescencję. 

Joanna Kołaczkowska
25.09.2023 21:51 Joanna Kołaczkowska cierpiała na depresję. "Stałam przed lustrem i płakałam"

Joanna Kołaczkowska w jednym z ostatnich wywiadów otworzyła się na temat poważnej choroby. Aktorka kabaretowa wyznała, że w przeszłości zmagała się z depresją. Minęło sporo czasu, zanim udało jej się wrócić do zdrowia.

Doda
09.09.2023 15:31 Doda po latach ujawniła prawdę, długo zmagała się z poważną chorobą. "Nie wychodził ze mnie głos"

Doda swój żelazny wizerunek pewnej siebie i przebojowej kobiety zawdzięcza wyrazistej osobowości, jednak nawet tak silna osoba jak ona musiała oko w oko zmierzyć się z depresją. Artystka opowiedziała o kulisach choroby, na którą cierpiała w trakcie małżeństwa z Emilem S. Doda w szczerej rozmowie z imienia i nazwiska wymieniła Kubę Wojewódzkiego. Dlaczego?

Roksana Węgiel
12.03.2023 14:08 Roksana Węgiel o walce z ciężką chorobą: "Nie mogłam funkcjonować". Potrzebowała pomocy

Roksana Węgiel w wywiadzie z Żurnalistą wyjawiła, że chorowała na depresję. Przyznała, że kłopoty psychiczne doprowadziły ją do stanu, w którym nie potrafiła samodzielnie funkcjonować. To przerażające, jaką cenę zapłaciła za karierę. 

Bilguun Ariunbaatar
11.03.2023 22:56 Polacy go kochali, ale nagle zniknął. Bilguun pokazał się z nową partnerką, jest zjawiskowa

Bilguun Ariunbaatar przerwał dobrze rokującą karierę i na długi czas zniknął z show-biznesu. Sympatyczny celebryta jest coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje się z nową partnerką. Jak razem wyglądają?

Ralph Kamiński
25.02.2023 11:57 Ralp Kamiński bez cenzury o depresji. "Zacząłem płakać. Jeden dzień, piąty, dziewiąty i nic"

Ralp Kamiński jest gwiazdą młodego pokolenia. W przeciwieństwie do starszych kolegów i koleżanek z branży muzycznej, bez ogródek i zbędnych subtelności powiada o swoich problemach natury psychicznej. W ostatnim wywiadzie wyjawił, jakie myśli towarzyszyły mu podczas zmagania się z chorobą. Nie było mu łatwo. 

Tomasz Kammel
24.02.2023 12:07 Tomasz Kammel nie chciał dłużej milczeć, zabrał głos nt. depresji. "Miałem w życiu trudne momenty"

Tomasz Kammel wyjawił, że w przeszłości zmagał się z problemami psychicznymi i korzystał ze specjalistycznej pomocy. Gwiazdor wyznał, że specjaliści od wizerunku sugerowali mu, by nigdy się do tego nie przyznawał. 

Beata Pawlikowska
18.01.2023 10:28 Beata Pawlikowska naraziła się fanom słowami o depresji. Ruszyła zbiórka na proces przeciwko podróżniczce

Beata Pawlikowska wywołała w sieci prawdziwą burzę. Podróżniczka opublikowała nagranie, na którym mówi o najnowszych badaniach, do których dotarła, na temat przyjmowania leków na depresję. Internauci natychmiast zareagowali na szkodliwe słowa dziennikarki. Ruszyła internetowa zbiórka na pozew przeciwko celebrytce.

michał malitowski
15.01.2023 12:15 Michał Malitowski od lat walczy z poważną chorobą. Na jaw wyszły nowe fakty o stanie jego zdrowia

Michał Malitowski przed kilka lat walczył z głęboką depresją. Gdy wydawało się, że na horyzoncie pojawiła się nadzieja na pełne zdrowie, los przygotował dla niego kolejną druzgocącą diagnozę. Podstępna i nieuleczalna choroba wymaga, by tancerz brał leki do końca życia. Na szczęście może liczyć na pomoc nowej wybranki.

bożydar iwanow
22.09.2022 14:23 Bożydar Iwanow cierpiał na depresję. „Musiałem zapłacić za swoje grzechy”

Bożydar Iwanow jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. Widzowie Polsatu, którzy przyzwyczaili się do jego obecności w studiu i trafnych komentarzy dotyczących piłki nożnej byli zdziwieni, gdy w 2016 roku niespodziewanie zniknął z anteny. Stacja tłumaczyła wówczas, że powodem były jego problemy zdrowotne. Teraz komentator postanowił zdradzić, czego dotyczyły i w jaki sposób się objawiały.

maja bohosiewicz
13.07.2022 12:21 Maja Bohosiewicz opowiedziała o walce z chorobą. "Uklękłam na ziemi i zaczęłam wyć"

Wydawałoby się, że życie w blasku fleszy i role w popularnych produkcjach kinowych i telewizyjnych sprawiają, że aktor powinien być szczęśliwy. Maja Bohosiewicz w swoim wpisie na Instagramie dała przykład temu, że depresja nie wybiera i może dotknąć każdego. Bez względu na to, kim się jest i czym się zajmuje.

Damięcka
16.04.2022 19:27 Matylda Damięcka spisała już swój testament i zaplanowała pogrzeb. 36-latka zmaga się z depresją

36-letnia Matylda Damięcka otworzyła się w niedawnej rozmowie z dziennikarzami i przyznała, że spisała już testament i zaplanowała własny pogrzeb. Aktorka wspomniała o tym, że od jakiegoś czasu zmaga się z depresją.Matylda Damięcka pochodzi z rodziny o aktorskich korzeniach. Zarówno jej dziadkowie, jak i rodzice artystki, a także jej starszy brat, Mateusz. 36-latka ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a w 1996 roku zadebiutowała na małym ekranie w serialu "Dom".

michal widniewski syn
19.01.2022 18:51 Xavier Wiśniewski wydał oświadczenie. Potrzebował pilnej pomocy psychologa

Dramatyczne wyznanie syn Michała Wiśniewskiego. Xavier, który niedawno wydał piosenkę z niepokojącym tekstem, przyznał, że w przeszłości miewał myśli samobójcze. Słowa o problemach pojawiły się po tym, jak Polska dowiedziała się, że rząd rezygnuje z finansowego wsparcia telefonu dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym.- To jest jakiś żart. Dzieciaki nie wiedzą, gdzie szukać wsparcia - stwierdził w nocy syn Michała Wiśniewskiego. Emocje Xaviera, który stawia swoje pierwsze kroki w branży muzycznej, wzburzyła wiadomość, że telefon wsparcia dla dzieci i młodzieży nie dostanie w tym roku pieniędzy od państwa, a tym samym nie będzie możliwe jego dalsze funkcjonowanie.Na Instastory syna Michała Wiśniewskiego pojawiło się osobiste oświadczenie. Xavier wyznał, że sam w przeszłości potrzebował pilnej pomocy psychologa. Co więcej, dodał, że czasami nadal się z nimi boryka.