Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Kołaczkowska cierpiała na depresję. "Stałam przed lustrem i płakałam"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 25.09.2023 21:51

Joanna Kołaczkowska cierpiała na depresję. "Stałam przed lustrem i płakałam"

Joanna Kołaczkowska
Instagram @joanna_kolaczkowska

Joanna Kołaczkowska w jednym z ostatnich wywiadów otworzyła się na temat poważnej choroby. Aktorka kabaretowa wyznała, że w przeszłości zmagała się z depresją. Minęło sporo czasu, zanim udało jej się wrócić do zdrowia.

Joanna Kołaczkowska jest gwiazdą polskiego kabaretu

Joanna Kołaczkowska jest jedną z najsłynniejszych polskich aktorek kabaretowych. Jej występy od lat rozbawiają publiczność do łez. Artystka słynie nie tylko z doskonałego poczucia humoru, ale również z umiejętności wokalnych, które chętnie prezentuje przed publicznością.

Niewiele osób wie jednak, że życie prywatne celebrytki nie zawsze było kolorowe. Joanna Kołaczkowska mierzyła się kiedyś z depresją, o czym opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.  

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Joanna Kołaczkowska otworzyła się na temat depresji

Joanna Kołaczkowska gościła ostatnio w podkaście Alicji Resich. Aktorka kabaretowa opowiedziała o swoich zmaganiach z depresją. W walce z chorobą pomogła jej farmakoterapia i wizyty u specjalisty. Dużą rolę w powrocie do zdrowia odegrały również mniej konwencjonalne metody, w tym medytacja.

- Wtedy na pewno miałam depresję, to był 2010 r. Miałam problem z tym, żeby zejść i sobie zrobić śniadanie. Wstawałam z łóżka i gdy się budziłam, to miałam taką świadomość: “Ojej, zaczyna się”. Wychodziłam do toalety, stałam przed lustrem i płakałam. Potrafiłam płakać bardzo długo, bo nie wyobrażałam sobie, że mam zejść na dół i zrobić sobie śniadanie - opowiadała.

Joanna Kołaczkowska miała trudne dzieciństwo

Artystka kabaretowa w rozmowie z Alicją Resich zaznaczyła, że jej problemy najprawdopodobniej są skutkiem trudnego dzieciństwa. Joanna Kołaczkowska nie wspomina tego czasu najlepiej.

Aktorka już od najmłodszych lat nie mogła znaleźć w sobie poczucia bezpieczeństwa. Wszystko przez brak ojca, który odszedł, kiedy ta miała zaledwie pięć lat.

Tagi: depresja