Rozrywka.Goniec.pl > Adam Konkol

Adam Konkol

Adam Konkol Anna Wyszkoni
13.04.2024 15:23 Adam Konkol z zespołu Łzy ma złośliwego raka. Żona opublikowała poruszający wpis

Adam Konkol z zespołu Łzy poinformował fanów, że choruje na nowotwór złośliwy. Ze względu na inne schorzenia, nie może przejść operacji ani poddać się chemioterapii. Teraz głos zabrała żona muzyka.

Adam Konkol
12.04.2024 21:17 Adam Konkol cierpi na złośliwy nowotwór. Zamieścił w sieci poruszający wpis

Adam Konkol, gitarzysta i założyciel zespołu Łzy, zamieścił w sieci obszerny i poruszający wpis. Wyjaśnił w nim, że wykryto u niego złośliwego raka płuc, jednak nie traci nadziei, że uda mu się przezwyciężyć chorobę.

Anna Wyszkoi
22.09.2023 09:58 Anna Wyszkoni usłyszała groźby od zespołu Łzy? Mówili, że "jeszcze pożałuje"

Anna Wyszkoni rozstała się z zespołem łzy w 2010 roku. Od tego momentu muzycy z umiarkowaną skutecznością próbowali powtórzyć dawne sukcesy, jednak prawdziwe problemy Łez nadeszły dopiero niedawno. Aktualnie na polskim rynku muzycznym istnieją dwa zespoły o takiej nazwie. Założyciel pierwszego, Adam Konkol, opowiedział o konflikcie z członkami grupy, którzy, jak przekonuje, mieli posunąć się do gróźb względem Anny Wyszkoni. Dlaczego?

lider zespołu łzy
12.12.2021 14:41 Ktoś zastrzelił psa Adama Konkola. Lider zespołu Łzy szuka sprawcy

Nieznany sprawca zastrzelił psa lidera zespołu Łzy, Adama Konkola. Zrozpaczony muzyk szuka sprawcy, wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. zł dla osoby, która wskaże zabójcę. Strzał oddano z broni myśliwskiej.Adam Konkol był bardzo poruszony. Opowiadał o piesku i o tym, jak tęsknią za nim dzieci. Grzmiał: "ludzie jak was można nie nienawidzić?".