Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > „Taniec z Gwiazdami”. Znamy kolejnego uczestnika nowej edycji programu. To ogromne zaskoczenie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2022 11:59

„Taniec z Gwiazdami”. Znamy kolejnego uczestnika nowej edycji programu. To ogromne zaskoczenie

„Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy kolejnego uczestnika nowej edycji programu. To ogromne zaskoczenie
Goniec.pl

W najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami” możemy być świadkami nie lada widowiska. Na parkiecie pojawi się osoba, której nigdy byśmy się tam nie spodziewali. Ucieleśnienie prawdziwego mężczyzny, nieustraszony poszukiwacz prawdy (i pytona z Wisły) zdecydował się na udział w programie, który w głównej mierze kierowany jest do płci pięknej.

„Taniec z Gwiazdami”. W najnowszej edycji wystąpi nieoczekiwany celebryta

To już oficjalne. Jesienią do ramówki Polsatu powróci „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, chociaż właściwie od kilku sezonów format cieszy się coraz mniejszą popularnością. Coraz trudniej znaleźć jest bowiem... gwiazdy, które będą mniej popularne niż towarzyszący im tancerze. Mimo tych trudności stacja zdecydowała się na emisję kolejnej, 26. edycji tanecznego show. Producenci mają jednak kilka asów w rękawie, które mogą przyciągnąć przed telewizory zadeklarowanych przeciwników show.

Całkiem niedawno wyszło na jaw, że w nowej edycji wystąpi Michał Mikołajczak, a już wyciekło kolejne nazwisko, które zdecydowanie może uratować program. Okazuje się, że do gwiazd, które będą walczyć o Kryształową Kulę, prawdopodobnie dołączy najprawdziwszy samiec alfa, którego posądzać można najwyżej o taniec z wilkami, ewentualnie śmiercią. Portal Pomponik donosi, że w najnowszej edycji zobaczymy najpopularniejszego detektywa w kraju - Krzysztofa Rutkowskiego!

Znany z podejmowania się najbardziej medialnych spraw detektyw (bez licencji) zbudował swoją karierę na kontrowersyjnej fryzurze i nietuzinkowym stylu. Nie da się ukryć, że Krzysztof Rutkowski ma w sobie coś z osobowości telewizyjnej i zdecydowanie uwielbia blask reflektorów i rozgłos w mediach. Parkiet „Tańca z gwiazdami” to wręcz idealne miejsce do skupiania na sobie uwagi.

„Taniec z Gwiazdami”. Krzysztof Rutkowski wystąpi w najnowszej edycji!

Krzysztof Rutkowski, zanim rozpoczął karierę medialną, był milicjantem i należał do ZOMO. Zdobyte doświadczenie wykorzystał, otwierając agencję ochroniarską i w końcu w 1990 r. w Austrii założył własną agencję detektywistyczną. Po tym, jak utracił, licencję przemianował swoją firmę na Biuro Doradcze „Rutkowski” i nadal rozwiązywał niewyjaśnione sprawy za (grube) pieniądze.

Popularność Krzysztof Rutkowski zdobył za sprawą programu „Detektyw”, gdzie pokazywał kulisy swojej pracy. Prawdziwą trampoliną do medialnej kariery okazała się... tragiczna historia małej Madzi z Sosnowca, której przez pewien czas szukała cała Polska. To wtedy Krzysztof Rutkowski odkrył swój „przepis na sukces” i od tamtej pory chętnie podejmuje się rozwiązywania najbardziej medialnych spraw.

Jak sądzicie, czy Krzysztof Rutkowski będzie trzymał ramę tak, jak kąty proste podczas układania włosów, czy jego taniec będzie równie kwadratowy, jak jego fryzura?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek.pl