Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Szelągowskiej zmienił nazwisko! Zdradziła powód
Maja Szewczak
Maja Szewczak 02.03.2024 13:30

Syn Szelągowskiej zmienił nazwisko! Zdradziła powód

Syn Doroty Szelągowskiej postanowił zmienić nazwisko
fot.KAPIF, Instagram: @dotindotin

Ostatnio w sieci było głośno, gdy Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Okazuje się, że jest to już dorosły mężczyzna, który wie, czego chce od życia. Projektantka wnętrz może być z niego bardzo dumna. Ostatnio wyznała, dlaczego zdecydował się zmienić nazwisko. Jak na to zareagował były mąż celebrytki?

Dorota Szelągowska była trzy rzy zamężna

Dorota Szelągowska od zawsze wolała trzymać swoje życie prywatne z daleka od mediów i jak najmniej pokazywać w internecie. Wiadomo jednak, że projektantka była trzy razy zamężna. Jej pierwszym mężem był Paweł Hartlieb, za którego wyszła, mając 20 lat i to właśnie z nim doczekała się syna. 

Jej kolejnym mężem był Adam Sztaba, jednak ten związek również nie wyszedł i kobieta rozstała się z nim po dwóch latach małżeństwa. Szelągowska stanęła raz jeszcze na ślubnym kobiercu, gdy wychodziła za Michała Wawro, z którym ma córkę Wandę. Niestety każdy z tych związków okazał się być nieudany. 

Teraz w końcu projektantka wydaje się być spełniona i szczęśliwa, ponieważ znalazła partnera, z którym mieszka i niedawno nawet pojechała z nim na wakacje. 

Anna Bardowska z "Rolnika" o ROZWODZIE. "Wyprowadziłam się"

Dorota Szelągowska na Instagramie pokazała swojego syna

Dorota Szelągowska jakiś czas temu podzieliła się z fanami rąbkiem swojego życia prywatnego. Na Instagrama dodała zdjęcie z synem oraz pod nim wzruszający wpis. Kobieta napisała, że jest bardzo dumna ze swojego dorosłego już syna Antoniego. Młody mężczyzna jest na trzecim roku studiów i udziela się w teatrze. 

Okazuje się, że Antoni ma na swoim koncie dużo sukcesów i wybrał już swoją drogę życiową. 

Idzie drogą artystyczną, ale ani ja, ani Adam nie zachęcaliśmy go specjalnie w tym kierunku. Natomiast zaskoczył mnie w moje 40-te urodziny, zadzwonił i powiedział, że dostał się do szkoły do Łodzi na aktorstwo - wyznała dumna Szelągowska w rozmowie z “JastrząbPost”

fot.KAPIF; Dorota Szelągowska pokazała syna

Czemu syn Doroty Szelągowskiej zmienił nazwisko?

Dorota Szelągowska doczekała się swojego syna podczas małżeństwa z Pawłem Hartliebem. Okazuje się, że Antoni wcale nie nosi jego nazwiska. Celebrytka wyjaśniła, czemu tak zadecydował. Wyszło na jaw, że Antoni w trakcie tej zmiany był wychowywany właśnie przez Adama Sztabę, dlatego to jego nazwisko posiada.

Antek odkąd skończył rok, był wychowywany przez Sztabę, mojego byłego męża, który przejął nad nim opiekę. I kiedy miał 14-15 lat zmienił nazwisko na nazwisko Adama. Jego biologiczny tata wyraził na to zgodę i Antek od tamtego momentu nosi nazwisko swojego przybranego taty, który go wychowywał - wyjaśniła w rozmowie z “Jastrząb Post”

fot.KAPIF; Syn Doroty Szelągowskiej zmienił nazwisko