Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Szelągowska w końcu pokazała ukochanego. To on skradł jej serce
Maja Szewczak
Maja Szewczak 14.02.2024 14:00

Szelągowska w końcu pokazała ukochanego. To on skradł jej serce

Dorota Szelągowska w końcu pokazała ukochanego
fot.KAPIF, Instagram: @dotindotin

Dorota Szelągowska jako osoba publiczna niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z internautami. Niedawno wywoła wiele emocji wśród fanów i pokazała zdjęcie ze swoim synem. Nikt się tego nie spodziewał. Teraz w końcu pokazała swojego ukochanego. Jak wygląda mężczyzna? 

Kariera Doroty Szelągowskiej

Kariera Doroty Szelągowskiej rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy pierwszy raz poprowadziła program dla młodzieży “Rower Błażeja”. Od tamtej pory szła jak burza i cały czas rozwijała się w tym kierunku, próbując co raz nowych rzeczy. W późniejszym czasie prowadziła inne programy emitowane w TVP takie jak “Pytanie na śniadanie”, czy “Polskie lato”. 

W 2014 roku podniosła swoją poprzeczkę i rozpoczęła pracę nad swoim własnym programem emitowanym na TVN Style “Dorota Was urządzi”. Co ciekawe, Szelągowska nie ma wykształcenia związanego z architekturą, a jedynie ukończyła kurs z projektowania, który pomógł jej odnieść sukces w telewizji. 

Odważny strój Moniki Olejnik. Trudno oderwać wzrok

Dorota Szelągowska niedawno pokazała swojego syna

Gwiazda nie ma w zwyczaju dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym, dlatego wiele emocji wywołało zdjęcie z jej synem, które Dorota wstawiła jakiś czas temu na Instagrama. Każdy był w szoku, jak bardzo jest podobny do mamy. 

  • Ale jesteście do siebie podobni
  • Uśmiech i oczka cała mamusia. Ale masz przystojnego syna
  • Tacy sami. Kropla w kroplę - pisali zszokowani fani w sieci

Szelągowska wyznała, że jest dumna ze swojego dorosłego syna, który jest na trzecim roku studiów i gra w teatrze. Dodała też, że Antoni nie pozwolił jej oznaczyć się na zdjęciu. Najwidoczniej trzymanie życia prywatnego z dala od mediów również odziedziczył. 

fot.Instagram: @dotindotin

 

Dorota Szelągowska pokazała swojego ukochanego

Dorota Szelągowska ma za sobą kilka nieudanych związków. Wiadomo, że była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Paweł Hartlieb, z którym doczekała się syna. Potem przez 11 lat była w związku z Adamem Sztabą. Kolejnym mężem był Michał Wawro, z którym  ma córkę Wandę. Niestety i to małżeństwo okazało się nieudane. 

Teraz w końcu Dorota wydaje się być spełniona, bo jest w szczęśliwym związku z mężczyzną, którego w końcu pokazała na Instagramie. Wyznała, że obecnie mieszka z córką i swoim partnerem. Szelągowska w ostatnim czasie wybrała się na wakacje ze swoim obiektem westchnień i dodała jedno zdjęcie z wyjazdu na Instagrama, dodając napis: “Nie narzekam. Serio”

fot.Instagram:@dotindotin