Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cejrowski na ślubie zabronił gościom jednej rzeczy. Niewiarygodne
Maja Szewczak
Maja Szewczak 14.02.2024 09:08

Cejrowski na ślubie zabronił gościom jednej rzeczy. Niewiarygodne

Cejrowski na ślubie ze znacznie młodszą zabronił 1 rzeczy
fot.KAPIF

Wojciech Cejrowski to popularny dziennikarz, kojarzony przede wszystkim z programem “Boso przez świat”, w którym podróżuje bez butów. Mężczyzna znany jest również ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz prawicowych poglądów. Wiadomo, że dwa razy miał ślub. Gdy wychodził za znacznie młodszą ukochaną, na uroczystości zabronił gościom jednej rzeczy. O co chodziło? 

Wojciech Cejrowski i jego kariera

Wojciech Cejrowski to polski dziennikarz, prezenter oraz podróżnik. Studiował na wielu uczelniach, m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie i Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Co ciekawe, studiował również na Santa Clara University w Kalifornii. 

Karierę medialną rozpoczął w 1992 roku u boku Wojciecha Manna, ale większą popularność przyniósł mu program “WC Kwadrans”, w którym prezentował kontrowersyjne poglądy na kwestie społeczne. W 2007 roku zaczął swoją przygodę z programem “Boso przez świat”. Warto dodać, że Cejrowski posługuje się językiem hiszpańskim oraz angielskim i porozumiewa się również w języku rosyjskim oraz portugalskim.

Odważny strój Moniki Olejnik. Trudno oderwać wzrok

Wojciech Cejrowski jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy polskich

Wojciech Cejrowski często wypowiada się na temat różnych kwestii społecznych oraz prezentuje swoje poglądy, które niekiedy są krytykowane przez osoby publiczne, jak i prywatne. Jego poglądy od zawsze są bliskie stronie prawicowej, czego wcale nie kryje i głośno o tym mówi. Wiadomo również, że dziennikarz ma jednoznacznie wrogi stosunek do osób LGBT. Jest ponadto zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji. 

Co ciekawe, deklaruje się również jako wróg wszelkich osób należących i popierających inne partie niż te prawicowe. Na kilka dni przed drugą turą wyborów prezydenckich w 2015 roku, Cejrowski wstawił na YouTube filmik, na którym drze plakat Bronisława Komorowskiego. Podartą kartkę wrzucił do kosza i zaapelował, by “nie wybierać śmieci”.

fot.KAPIF

Wojciech Cejrowski na swoim ślubie zabronił gościom jednej rzeczy

Wojciech Cejrowski dwa razy się żenił, a co ciekawe jego pierwszy ślub został unieważniony. Pierwszą partnerką mężczyzny byłą Beata Pawlikowska, dziennikarka i podróżniczka. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1994 roku, jednak po dziesięciu latach związku postanowili się rozstać. Ze względu na to, że mieli oni tylko ślub kościelny, nie został on zatwierdzony przez urząd stanu cywilnego, dlatego udało im się zdobyć unieważnienie małżeństwa. 

Drugą żoną Cejrowskiego byłą o młodsza o 20 lat Joanna Najfeld, publicystka i działaczka katolicka. Ich ślub natomiast odbył się dwukrotnie, pierwszy w kościele w Pelpinie, a drugi w Stanach Zjednoczonych. Na uroczystości para narzuciła gościom jeden, dość nietypowy przepis, a mianowicie zabronili robić zdjęcia. Najwyraźniej chcieli tę chwilę zatrzymać dla siebie i nie chcieli, by w mediach pojawiały się informacje na temat ich ślubu. 

fot.KAPIF