Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Śmierć w "M jak miłość". Ostatnia rozmowa Kingi z ojcem
Maja Szewczak
Maja Szewczak 28.02.2024 15:18

Śmierć w "M jak miłość". Ostatnia rozmowa Kingi z ojcem

M jak miłość
fot. KAPIF, AKPA, mat. prasowe; Śmierć Precigsa w "M jak miłość"

W związku ze śmiercią znanego aktora Andrzeja Precigsa, który grał w “M jak miłość”, w serialu pożegnamy się z graną przez niego postacią, a mianowicie ze Zbyszkiem Filarskim. W 1786 odcinku bohaterowie stracą jednego z członków rodziny. Serialowa Kinga odbędzie ostatnią rozmowę ze swoim ojcem. Nie zabraknie łez i wzruszeń.

Postać Zbyszka Filarskiego w "M jak miłość"

Zbyszek Filarski od zawsze odgrywał ważną rolę. To były mąż Krystyny oraz ojciec Kingi. Jest właścicielem firmy montującej okna, więc działa jako jeden z ważniejszych przedsiębiorców w Gródku. Po rozstaniu z żoną nie znalazł prawdziwej miłości, ale jego oczkiem w głowie przez cały czas jest córka Kinga, która zawsze może liczyć na jego pomoc. Zbyszek przyjaźni się od lat z Krystyną i Wojciechem. 

W 1786 odcinku “M jak miłość” pożegnamy tę postać. Bohaterowie będą poruszeni odejściem Zbyszka, przez co nie obędzie się bez łez. Jak przebiegnie ostatnia rozmowa Kingi z ojcem?

M jak miłość
Aktorzy “M jak miłość”, fot. AKPA
Koszmar gwiazdora "Forresta Gumpa". Zmarł jego syn

Co wydarzy się w 1786 odcinku "M jak miłość"?

W 1786 odcinku Zbyszek Filarski umrze w drodze do szpitala z powodu pęknięcia tętniaka w mózgu. Nie wróci niestety do domu z pobytu w sanatorium nad morzem. Odbędzie również ostatnią rozmowę ze swoją córką Kingą, co wywoła u widzów na pewno duże emocje. 

W tym odcinku Krysia przekaże Kindze przesyłkę z dołączonym listem i pierścionkiem. Córka Zbyszka nagra swoją ostatnią wiadomość do ojca. 

Tato, dostałam przesyłkę od ciebie… Ale cię nosi po świecie, teraz Szwecja, tak? Tato? Wiesz, jak wrócisz, koniecznie musimy się spotkać i porozmawiać… Zwyczajnie się za Tobą stęskniłam - wyzna Kinga.

Ostatnia rozmowa Kingi ze swoim ojcem

W 1786 odcinku “M jak miłość” Kinga po raz ostatni będzie rozmawiać ze swoim ojcem, który zadzwoni do niej w dniu swojej śmierci. Bohaterka zrelacjonuje to partnerowi Piotrkowi. Wyzna mu, że tata był jakiś smutny i że przeczuwa, że coś jest nie tak. Mąż natomiast zażartuje, że sam byłby smutny, jakby wracał z luksusowego SPA nad morzem. 

To coś innego… Powiedział, że jestem i zawsze byłam jego największym skarbem. Ja i dzieci… - odpowiedziała partnerowi zmartwiona Kinga

Rozmowa Kingi z ojcem sprawi, że wzruszą się najmniej emocjonalni widzowie i na pewno poruszy każdego fana “M jak miłość”.

M jak miłość
Śmierć w "M jak miłość", fot. kadr z serialu “M jak miłość”