Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Sensacyjne szczegóły sylwestra Polsatu. Wiadomo, kim będzie zagraniczna gwiazda! Co za niespodzianka!
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.12.2023 17:04

Sensacyjne szczegóły sylwestra Polsatu. Wiadomo, kim będzie zagraniczna gwiazda! Co za niespodzianka!

Sylwester w Polsacie
Tomasz Zukowski/East News;Sensacyjne szczegóły sylwestra Polsatu. Wiadomo, kim będzie zagraniczna gwiazda

Już niebawem nastąpi jeden z najważniejszych dni w roku, czyli Sylwester, podczas którego pożegnany stary rok i z nadzieją przywitamy nowy. Zapewne część z osób uda się na wystawne bale, inni być może postawili na kameralne imprezy w domu, natomiast kolejni w zaciszu domowym spędzą ten czas. Inni za to udadzą się na koncerty pod chmurką, podczas których wystąpi wiele znakomitych gwiazd. A kto zaśpiewa podczas imprezy organizowanej przez Polsat? 

Nieubłagalnie zbliża się Sylwester

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester i huczne powitanie Nowego Roku. Na ten dzień wiele osób zapewne przygotowywało się już od dawna i szczegółowo wszystko planowała. Być może część z Was założy eleganckie kreacje i dobrze skrojone garnitury i uda się na wystawny bal, a zapewne niektórzy radość ze świętowania będą czerpać w kameralnym gronie.

Są też pewnie tacy, którzy tego wieczora swoje miejsce znajdą pod ciepłym kocem, z gorącą herbatą w kubku. Znajdą się zapewne odważni, którym nie będzie straszne zimno i udadzą na koncert organizowany przez władze miasta, a nawet stacje telewizyjne.

Wielki powrót Katarzyny Skrzyneckiej do Polsatu. Widzowie zobaczą ją w uwielbianym show, ale w nowej odsłonie

Już niebawem Sylwester - niektórzy spędzą go przed telewizorami

Ci, którzy zdecydują się tego dnia pozostać w domu, bądź sytuacja, w jakiej się znaleźli, będzie tego od nich wymagała, zapewne mogą liczyć na ciekawą rozrywkę. By poczuć się jak na ogromnej i szalonej imprezie, wystarczy włączyć swój odbiornik i wybrać jedną ze stacji, która tego dnia będzie na żywo emitować znakomite koncerty, podczas których wystąpią same znane gwiazdy.

Nie da się ukryć, że organizatorzy niemal prześcigają się w urozmaiceniu imprezy i zarezerwowaniu terminów u najbardziej rozchwytywanych artystów. To właśnie od nich i ich występów w dużej mierze zależy, czy telewidz na dłużej skupi swoją uwagę na danym kanale telewizyjnym.

Kto wystąpi w Sylwestra w Polsacie?

Jak przekazał portal wirtualnemedia.pl, tegoroczna "Sylwestrowa Noc Przebojów" organizowana pod patronatem Polsatu ponownie odbędzie się w Chorzowie na terenie Parku Śląskiego, a nadawana będzie z Pól Marsowych. 

A kto wystąpi tego dnia na chorzowskiej imprezie? Serwis informuje, że stacja na tę chwilę nie podała listy artystów, które uświetnią ten wieczór swoimi występami, lecz ostatnie umowy są podpisywane, a w przyszłym tygodniu mają ruszyć nagrania do spotu sylwestrowego. Jak informuje "Fakt", swój udział w polsatowskiej imprezie na tę chwilę potwierdziła Doda, a także Piotr Kupicha, który stanie na scenie wraz z zespołem Feel. Na stronie internetowej Golec uOrkiestra potwierdzili swój udział w koncercie.

Choć przez wiele lat podczas "Sylwestrowej Nocy Przebojów" występował również Michał Wiśniewski, tym razem nie ujrzymy go na chorzowskiej scenie. Dlaczego? Jak wyjaśnił muzyk w social mediach, przyczynić się do tego miały jego problemy z prawem.

Chcę powiedzieć o tym, że na ten moment nie mogę się odzywać w sprawie, która mnie spotkała. Jej reperkusje są ogromne. Mówiąc o reperkusjach, przykro mi to stwierdzić, ale pierwszy raz od kilkunastu lat nie będzie mnie na Sylwestrze w Polsacie. Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni wcześniej, czy później i gdzieś tam znowu się pojawię, ale pamiętajcie, że w dalszym ciągu gramy koncerty - przekazał artysta.

Źródło: wirtualnemedia.pl, "Fakt"