Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony". Konrad Krzywicki ostrzega dziewczyny. Rolnik padł ofiarą oszustwa
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.02.2023 15:19

"Rolnik szuka żony". Konrad Krzywicki ostrzega dziewczyny. Rolnik padł ofiarą oszustwa

Konrad Krzywicki i Zuzanna Skrobot z "Rolnik szuka żony"
Instagram: @rolnikszukazonytvp

Konrad Krzywicki zdobył popularność jako uczestnik 9. edycji show "Rolnik szuka żony". Mężczyzna właśnie poprzez swoje media społecznościowe postanowił ostrzec przed oszustem, który działa w aplikacji randkowej Tinder.

Konrad Krzywicki z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustwa

Jak przekazał rolnik, ktoś podszywa się pod niego na Tinderze i prowadzi rozmowy w jego imieniu. Uczestnik randkowego show ostrzegł użytkowniczki aplikacji i dodał, że oficjalnie jest w związku z Zuzanną Skrobot, którą poznał dzięki programowi, i nie ma czego na Tinderze szukać.

W 9. edycji "Rolnik szuka żony" narodziło się kilka związków, poza Tomaszem i Justyną, Klaudią i Valentynem oraz Adą i Michałem, którzy zaręczyli się w finale, powstał nieoczekiwanie jeszcze jeden. Tuż po zakończeniu programu parą zostali także Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki. 

Dziewczyna była jedną z trzech kandydatek Mateusza, ale młody rolnik szybko odesłał ją do domu, a potem rozpętał "aferę screenową", w którą wmieszana została także uczestniczka. Po programie Konrad, który wcześniej ubiegał się o względy Klaudii, postanowił zbliżyć się do Zuzanny.

W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było

Konrad Krzywicki i Zuzanna Skrobot są parą

Po finałowym odcinku 9. edycji "Rolnik szuka żony" Zuzannie i Konradowi udało się nawiązać bliższą relację, aż w końcu narodziło się między nimi głębsze uczucie. Rolnik postanowił poinformować swoich fanów o tym w dość niecodzienny sposób.

- Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji "Rolnika" - napisał w trakcie emisji finału w TVP Konrad Krzywicki, tym samym potwierdzając swój związek z Zuzanną Skrobot.

Konrad z "Rolnika" ostrzega użytkowniczki Tindera

Teraz rolnik miał pewnie sporo do wyjaśnienia ukochanej, gdy w sieci pojawiły się informacje o jego aktywności w aplikacji randkowej Tinder. Konrad, który oficjalnie pozostaje w związku z Zuzanną, postanowił ostrzec użytkowniczki przed oszustem, który się za niego podaje.

- Uwaga! Ktoś założył konto na Tinderze z moim zdjęciem i imieniem i się podszywa, wypisując do ludzi pod moim adresem. Żadnego konta tam nie mam! - wyjaśnił Konrad w mediach społecznościowych.

Krzywidzki Konrad z

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL