Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony". Darek będąc z Nicolą, pisał do innej uczestniczki. Treść wiadomości wyszła na jaw
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.12.2023 09:51

"Rolnik szuka żony". Darek będąc z Nicolą, pisał do innej uczestniczki. Treść wiadomości wyszła na jaw

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP/VOD;Darek będąc z Nicolą, pisał do innej uczestniczki

Lubiany przez fanów “Rolnik szuka żony” właśnie doczekał się finałowego odcinka i obfitował w zaskakujące sceny. Były miłe słowa, były zarzuty wobec innych uczestników, a nawet polały się łzy. Widzowie byli w szoku, gdy dowiedzieli się, że Dariusz pisał do innej kobiety, będąc w związku z Nicolą.

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"

Nie da się ukryć, że wyczekiwany przez fanów finałowy odcinek “Rolnik szuka żony” wywołał ogrom emocji, nie tylko u widzów, ale także wśród uczestników formatu. Podczas jego trwania na jaw wyszły zaskakujące decyzje, które zostały podjęte już po zakończeniu nagrywek. Okazało się, że przetrwała tylko jedna para, którą stworzyli Anna i Jakub. Rolniczka zdecydowała się na kontynuację relacji, która rozpoczęła się przed kamerami i nie ukrywa, że była to dobra decyzja. 

Choć ta dwójka odnalazła swoje szczęście dzięki udziałowi w show, to jednak nie wszyscy mogą pochwalić się tym samym. Artur, który z trzech zaproszonych na swoje gospodarstwo kobiet wybrał ostatecznie Sarę, koniec końców pożegnał się z kobietą. Podobnie było z Waldemarem i Ewą - widzowie byli świadkami rodzącego się pomiędzy nimi uczucia, jednak ostatecznie zapadła decyzja o rozstaniu. “Waldi” w ostatnim odcinku programu zdradził, że aktualnie związał się z Dorotą, która również miała okazję wziąć udział w formacie.

Już wszystko jasne. Waldemar z „Rolnik szuka żony” rozstał się z Ewą? Fani znają prawdę

"Rolnik szuka zony". Dariusz związał się z Nicolą

Jedną z trzech kobiet, które znalazły się w gospodarstwie Dariusza, była Nicola. Urocza blondynka szybko zdobyła zainteresowanie rolnika, a widzowie byli świadkami ich wzlotów i upadków. Ostatecznie Darek postanowił, że to właśnie z nią spróbuje zbudować związek, żegnając przed tym dwie inne uczestniczki.

Podczas finałowego odcinka programu wyszło na jaw, że rolnik i Nicola nie są już razem, jednak media już wcześniej donosiły o tej informacji. Jak zdradził Dariusz, młoda kobieta miała wiele tracić po bliższym poznaniu, sugerując nawet, że jest dziecinna. Przy okazji przytoczył pewną sytuację.

Straciła w oczach przy bliższym poznaniu. Zachowywała się jak dziecko, jak dla mnie. Przykładowo nie umiała szklanki z herbatą donieść do stołu, to dla mnie jest to nieakceptowalne - wyjaśnił Darek.

"Rolnik szuka żony". Darek będąc z Nicolą, pisał do innej uczestniczki

Choć mogłoby się początkowo wydawać, że parze uda się stworzyć trwały związek, ostatecznie rozstali się. Jak to się stało? Nicola wyjaśniła, że Darek miał zakończyć z nią relację, informując dziewczynę o tym przez Internet, tuż po tym, jak się widzieli.

Zerwał ze mną przez Internet, po całym tygodniu spędzonym razem. Bez żadnego słowa. Jest to dla mnie niekomfortowe, bo ostatni raz go widziałam, jeszcze jak z nim byłam - powiedziała uczestniczka.

Nie zabrakło również dramatycznych scen, których nikt nawet sobie nie wyobrażał. Okazało się, że Dariusz, będąc jeszcze w związku z Nicolą, pisał do innej uczestniczki. Wszystko działo się w czasie, gdy program już był emitowany w telewizji.

Nie chciałam tego mówić Nicoli, bo wiedziałam, że będzie jej przykro. Po emisji pierwszego odcinka napisał do mnie Darek - zdradziła Natalia. 

Nicola była wyraźnie zaskoczona słowami koleżanki. Dariusz, próbując wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji, postanowił wytłumaczyć, że wiadomości, które wysyłał do drugiej z kobiety, były lakoniczne i jedynie był ciekawy, co u niej słychać. Natalia wyjawiła, że było zupełnie inaczej, a rolnik miał jej wyznać, że “dokonał złego wyboru”.

Po co te wzruszenia? - wypalił Dariusz, dostrzegając łzy w oczach byłej partnerki.

Kobieta, nie ukrywając swojego rozczarowania, wyjaśniła, że to, co padło z jego ust, było po prostu przykre. Ostatecznie koleżanki, z którymi konkurowała o względy Dariusza, w geście solidarności, pocieszały ją.