Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony": Jakub tuż przed finałem opublikował wymowne zdjęcie. Brakuje na nim Ani
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.12.2023 13:12

"Rolnik szuka żony": Jakub tuż przed finałem opublikował wymowne zdjęcie. Brakuje na nim Ani

Rolnik szuka żony
"Rolnik szuka żony": Jakub tuż przed finałem opublikował wymowne zdjęcie. Fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Emocje przed wielkim finałem 10. sezonu "Rolnik szuka żony" sięgają zenitu, a szczególnie zadbał o to jeden z uczestników. Jakub podkręcił atmosferę, publikując wymowne zdjęcie, na którym… zabrakło jego ukochanej Ani. Zamiast niej można było zobaczyć inną niewiastę. Internauci przekonują, że już wiedzą, co to oznacza.

"Rolnik szuka żony". Ania początkowo nie dawała szans Jakubowi

W pierwszych odcinkach "Rolnik szuka żony" nic nie zapowiadało, że Ania i Jakub przypadną sobie do gustu. Amant nie ukrywał bowiem, że niedawno zerwał z narzeczoną, a oprócz tego jest ojcem trójki dzieci. 

Spragniona miłości rolniczka najpierw zapraszała na randkę innych kandydatów, jednak jej serce rozpaliło się dopiero po weekendzie, jaki spędziła z cierpliwym Jakubem. Romantyczne chwile sprowokowały ją do szczerego wyznania, typowego dla kogoś zakochanego. Jakie słowa padły przed kamerami?

"Rolnik szuka żony": wyciekły zdjęcia z pokaźnym brzuszkiem. Fani pod wrażeniem: "Piękna mama"

"Rolnik szuka żony". Ania wyznała miłość Jakubowi

Ania tak bardzo zachwyciła się Jakubem, że chciała spędzać z nim coraz więcej czasu. On z entuzjazmem i wzajemnością reagował na te chęci. Gdy po jakimś czasie lepiej się poznali, wszystko wskazywało na szczęśliwe zakończenie.

Z Anią świetnie się dogadujemy na co dzień. Staram się nie ukrywać niczego przed nią, żeby moje życie było przejrzyste dla niej - zapewniał uczestnik programu TVP.

Mogę powiedzieć, że zakochałam się. Nie wyobrażam sobie, jakby go miało teraz nie być. Także mi się wydaje, że to serce już zaczęło działać prawidłowo - oznajmiła rozanielona kobieta.

Czy najnowsze zdjęcie jej wybranka oznacza, że ta pełna zapewnień miłosna sielanka jest już historią? Mężczyzna udostępnił zagadkową relację, na której zamiast lubej wystąpiła inna niewiasta. O kim mowa?

Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował zdjęcie bez Ani. Co na to internauci?

Jakub z "Rolnik szuka żony" zaskoczył swoich obserwujących kadrem z wieczoru spędzonego na rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Wybrał się tam z córką, która wystąpiła na zdjęciu w charakterze modelki i zapozowała przed świecącym świątecznym napisem.

Wirtualna społeczność zaczęła zastanawiać się, czy brak Ani oznacza koniec ich związku. Choć finałowy odcinek dopiero przed nimi, już teraz niektórzy z użytkowników sieci przekonują, że czasem widują parę w Kaliszu. Może zatem rzeczywiście nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać, a miłość zrodzona w misyjnym show TVP kwitnie. Jak podejrzewacie, są dalej razem?

Rolnik szuka żony
"Rolnik szuka żony": Jakub tuż przed finałem opublikował wymowne zdjęcie. Fot. Instagram @jakub_manikowski

Źródło: "Rolnik szuka żony" TVP