Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony": wyciekły zdjęcia z pokaźnym brzuszkiem. Fani pod wrażeniem: "Piękna mama"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 09.12.2023 21:37

"Rolnik szuka żony": wyciekły zdjęcia z pokaźnym brzuszkiem. Fani pod wrażeniem: "Piękna mama"

Rolnik szuka żony
"Rolnik szuka żony": wyciekły zdjęcia z pokaźnym brzuszkiem. Fot. Instagram @marta_paszkin / kadr z "Rolnik szuka żony", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Producenci "Rolnik szuka żony" mogą ogłosić kolejny sukces. Para, która odnalazła miłość na planie programu TVP, wyczekuje narodzin dziecka. Zdjęcia w zaawansowanym stadium ciąży opublikowała jedna z uczestniczek. Internauci nie mogli wyjść z podziwu.

"Rolnik szuka żony" spełnia swoją misję?

Gdy w siedzibie TVP przy ulicy Woronicza kilka lat temu podjęto decyzję o wyprodukowaniu "Rolnik szuka żony" z pewnością nikt nie spodziewał się, że misyjny program o nowoczesnych rolnikach poszukujących miłości okaże się tak wielkim sukcesem. Gorliwi widzowie mogli oglądać losy bohaterów już w 10 sezonach, jednak niezmienna formuła dalej przyświeca tym samym wartościom, co na początku.

Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości – antidotum na liczne "miejskie" reality-show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów na temat polskiej wsi i polskiego rolnika - mówił w TVP Konrad Smuga, reżyser produkcji. 

O tym, czy jego słowa sprawdziły się w praktyce, świadczy długa lista osób, które przed kamerami TVP rzeczywiście spotkały drugą połówkę. Jedna z par, która znajduje się w tym chlubnym zestawieniu, już wkrótce doczeka się dziecka. Domyślacie się, o kim mowa?

Pamiętacie Jessicę z "Rolnik szuka żony"? Tak dziś wygląda! Bardzo się zmieniła?

Pary z "Rolnik szuka żony", które przetrwały

Szczęśliwcy, którzy na łamach "Rolnik szuka żony" mieli okazję poznać swoją partnerkę lub partnera, a ich relacja przetrwała próbę czasu, to m.in. Robert i Agnieszka oraz Grzegorz i Ania z drugiej serii, Małgosia i Paweł z czwartej, Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz z ósmej edycj, Klaudyna i Valentyn oraz Michał i Adrianna z dziewiątej edycji.

Najwierniejsi widzowie doskonale wiedzą, że na tej liście nie mogło zabraknąć także jeszcze jednego zakochanego duetu. Od kiedy się poznali, są ze sobą niemal nierozłączni. Oboje mają za sobą matrymonialne porażki, a kobieta wychowuje córkę z poprzedniego związku.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek. Internauci zachwyceni

To oczywiście Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z 7. edycji "Rolnik szuka żony". Bohaterowie mają za sobą ślub cywilny i razem wychowują nie tylko dziewczynkę, ale także pierwszego syna, któremu dali na imię Adam. To rodzina, która już niebawem powiększy się o nowego członka. Żona rolnika skrupulatnie przegotowuje się do rozwiązania, jednak nie zapomniała o aktywności w mediach społecznościowych. 

Moje 3. Serduszko przyjdzie na świat około… Walentynek. Czekam na ten najpiękniejszy prezent - napisała na Instagramie.

Marta Paszkin zaprezentowała się w ciążowym brzuszku, który w ostatnich fazach ciąży jest naprawdę pokaźny. Internauci życzyli jej szczęśliwego porodu i wytrwałości w opiece nad niemowlęciem. Wiele osób przyznało również, że mama mimo zaawansowanego stanu niezmiennie wygląda kwitnąco. 

  • Piękna mama. Gratuluję i powodzenia
  • Wygląda Pani promiennie. Życzę aby do rozwiązania tak było. Widać szczęście na Pani i męża twarzach. Jesteście stworzeni dla siebie
  • Nie możemy się doczekać. Ślicznie wyglądasz - czytamy w sekcji komentarzy. 

A Wy czego życzycie ciężarnej gwieździe TVP?

Źródło: TVP