Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Przyjaciel Katarzyny Cichopek dołączył do "Pytania na śniadanie". Wcześniej pracował w "DDTVN"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 15:26

Przyjaciel Katarzyny Cichopek dołączył do "Pytania na śniadanie". Wcześniej pracował w "DDTVN"

Katarzyna Cichopek, Jonatan Kilczewski
KAPiF/Instagram @pytanienasniadanie

W poniedziałkowym wydaniu “Pytania na śniadanie” zadebiutował znany architekt i projektant wnętrz, który prywatnie przyjaźni się z Katarzyną Cichopek. Widzowie doskonale znają go z programu “Operacja aranżacja”, który współprowadził z aktorką. Okazuje się, że wcześniej pracował w stacji TVN.

Nowa twarz w "Pytaniu na śniadanie"

W ostatnim czasie wiele się pozmieniało zarówno w TVP, jak i w TVN. Do “Pytania na śniadanie” dołączyli nowi prowadzący i od jakiegoś czasu widzowie programu na ekranach o poranku widują między innymi Annę Popek, Roberta Rozmusa i Roberta Koszuckiego. Jak się okazuje, to nie koniec nowości w uwielbianej śniadaniówce. Do drużyny prezenterów dołączył znany architekt, który przyjaźni się z Katarzyną Cichopek.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Do śniadaniówki dołączył przyjaciel Katarzyny Cichopek

Jonatan Kilczewski jest znany widzom ze współpracy z Katarzyną Cichopek. Ten duet pojawił się razem w programie “Operacja aranżacja”, który był emitowany w TVP Kobieta. Niestety, format nie będzie już kontynuowany. 

Projektant inspirował do urządzania wnętrz w pomysłowy i funkcjonalny sposób. Świetnie dogadywał się z Katarzyną Cichopek i miał nawet swój wkład w pracach remontowych w jej domu.

Jonatan Kilczewski wcześniej pracował w TVN

Niektórzy widzowie mogą także kojarzyć Jonatana z “Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadał o trendach w projektowaniu wnętrz. Jonatan Kilczewski będzie od teraz prowadził w “Pytaniu na śniadanie” nowy cykl “To jest z Polski”. Będzie prezentował na wizji przedmioty codziennego użytku wymyślone przez Polaków. Architekt zaczął z przytupem, bowiem pokazał kamizelki kuloodporne opatentowane przez Kazimierza Żeglenia i Jana Szczepaniaka w 1896 r. Poszło mu bardzo dobrze, a z pewnością otuchy dodała mu przyjaciółka i jej partner, którzy tego dnia byli prowadzącymi. - Będę się starał pokazywać niebanalne i ciekawe rzeczy - powiedział krótko Jonatan Kilczewski.