Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Przełomowe zmiany w "M jak miłość". Produkcja podmieniła aktorkę z rodziny Mostowiaków. Fani są wściekli
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.11.2023 21:29

Przełomowe zmiany w "M jak miłość". Produkcja podmieniła aktorkę z rodziny Mostowiaków. Fani są wściekli

M jak miłość Natalka Mostowiak
Przełomowe zmiany w "M jak miłość". Fot. AKPA

Wierni widzowie "M jak miłość" mogą nastawić się na sporą niespodziankę. Już niebawem do obsady serialu dołączy nowa aktorka, która wcieli się w dobrze znaną postać z rodziny Mostowiaków. Internauci już powiedzieli, co sądzą na temat tej zmiany. Kto pojawi się na ekranie?

"M jak miłość". Nowa aktorka zagości w Grabinie

Seans "M jak miłość" to punkt obowiązkowy dla wielu Polaków. Telenowela od lat jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji telewizyjnych i wciąż gromadzi miliony widzów. Dzięki zawiłym losom bohaterów przez serial przewinęło się sporo bardziej i mniej znanych aktorów.

Scenarzyści dla niektórych nie byli pobłażliwi (np. dla uśmierconej przez kartony Małgorzacie Kożuchowskiej), dla innych zaś pozostawili furtkę na ewentualny powrót. Tym razem sprawa jest jednak bardziej skomplikowana. Choć postać rzeczywiście po przerwie znów zagości w Grabinie, to wcieli się w nią ktoś zupełnie inny. Kogo dotyczy ta zmiana?

Od matki Małgorzaty Kożuchowskiej zależały losy wielu ludzi. Czym zajmowała się Jadwiga Kożuchowska?

"M jak miłość". Natalka Mostowiak wróci z Australii

Kilka lat temu do obsady "M jak miłość" dołączyła Marcjanna Lelek, czyli serialowa Natalka Mostowiak. Widzowie nie mogli oglądać jej przez okres, w którym postać wyjechała do Australii, by ułożyć sobie tam życie z ukochanym mężem Frankiem (Piotr Netlewski) i córką. Wkrótce fanów czeka jednak spore zaskoczenie, bo scenariusz zakłada jej rychły powrót - w wykonaniu innej aktorki.

Marcjanna Lelek M jak miłość
Przełomowe zmiany w "M jak miłość". Fot. Kapif

Nowa Natalka Mostowiak niestety nie zdołała wzbudzić entuzjazmu wśród wiernych wielbicieli sagi. Gdy produkcja poinformowała o tym zastępstwie w sieci, w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo niezadowolonych opinii.

  • Niestety, ale mało charakterystyczna. Trudno zapamiętać tę twarz
  • Odgrzewany kotlet to jedno, a zamienianie aktorek też nie działa dobrze na serial
  • Wątek Natalki powinien się skończyć, po co do tego wracać?
  • Nie pasuje, nie wygląda tak, jak poprzednia. To porażka
  • To nie to samo, nie pasuje. Żenada - czytamy na Instagramie.

Pozytywne słowa były w mniejszości, jednak również należy je odnotować. Znikoma część internautów z radością zareagowała na ten powiew świeżości w fabule, a nową aktorkę doceniono za “przyjemną buzię i uśmiech". Komu udało się wzbudzić aż tyle różnorakich emocji? Oto osoba, która bez fajerwerków została przestawiona w miniony wtorek.

To ona zagra nową Natalkę Mostowiak w "M jak miłość"

W nowych odcinkach "M jak miłość" w roli Natalki Mostowiak, adoptowanej córki Hanki i Marka, sprawdzi się Dominika Suchecka. To pochodząca z Garwolina absolwentka łódzkiej Filmówki, która do tej pory szlifowała warsztat na scenie Teatru Studyjnego.

Można zatem uznać, że dołączenie do aktorskiego grona w najpopularniejszej polskiej telenoweli jest dla niej dużym zawodowym osiągnięciem. Jak sądzicie, czy ma zadatki na gwiazdę, czy przychylacie się raczej do tych mniej pochlebnych recenzji?