Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aktor z "M jak miłość" i "Ojca Mateusza" nagle zniknął. Dziś zarabia, sprzedając... pikantne fotki w sieci
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.11.2023 15:10

Aktor z "M jak miłość" i "Ojca Mateusza" nagle zniknął. Dziś zarabia, sprzedając... pikantne fotki w sieci

Marcin Turski "M jak miłość"
Aktor z "M jak miłość" sprzedaje nagie zdjęcia w sieci/Instagram: @mjakmilosc.official/Kadr z serialu "M jak miłość"

Popularne seriale ciągną się bez końca i nikogo nie dziwi, że aktorzy często równie nagle się w nich pojawiają, co z nich znikają. Zwykle jednak gwiazdy tasiemców pozostają w branży, zmieniając po prostu plany zdjęciowe. Jedna z gwiazd "M jak miłość", którą mogliśmy oglądać w "Ojcu Mateuszu" obrała zupełnie inną i mocno zaskakującą drogę.

Aktor z "M jak miłość" zarabia, publikując zdjęcia w sieci

Marcin Turski ma obecnie 28 lat, a popularność zyskał popularność, grając w wielu polskich serialach. Sławę przyniosły mu takie produkcje jak "M jak miłość" czy "Ojciec Mateusz". W swojej aktorskiej karierze przewinął się przez inne kultowe seriale, w tym "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Największą sławę zapewnił mu serial "Do dzwonka" na polskim kanale Disney Channel. Mimo to aktor zdecydował się jednak zakończyć swoją karierę i wyjechać do USA.

Role drugoplanowe w polskich tasiemcach najwyraźniej nie były spełnieniem marzeń młodego aktora, który zdecydował się zmienić "branżę". Marcin Turski za oceanem poświęcił wiele czasu na siłowni, dzięki czemu pochwalić się może imponującą muskulaturą. Wysportowana sylwetka jest mu bardzo potrzebna, gdyż zarabia pieniądze... sprzedając swoje zdjęcia na portalu OnlyFans.pl

Marcin Turski

Ekipa "M jak miłość" w żałobie, pojawił się zasmucający film. Widzowie załamani: "Spoczywaj w pokoju"

Marcin Turski miał przed sobą obiecującą karierę. Zdecydował się zmienić branżę

Platforma ta dedykowana jest dorosłym i umożliwia sprzedawanie swoich pikantnych fotek subskrybentom, którzy zdecydują się zapłacić abonament za miesięczny dostęp do ich zdjęć. Z pewnością nikt nie spodziewał się, że obiecujący aktor zdecyduje się całkowicie zmienić profesję.

Marcin Turski zamieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie z pewnością sporo czasu poświęca na dbaniu o tężyznę fizyczną. Wysportowane ciało chętnie zaś eksponuje na portalu dla dorosłych, zarabiając przy tym pewnie niemałe pieniądze. Niestety w chwili publikacji tekstu konto byłego aktora zostało już usunięte i nie można sprawdzić "cennika" jego usług.

Marcin Turski z "M jak miłość" publikuje w sieci zdjęcia dla dorosłych

Czy Marcin Turski zdecydował się ukryć swój profil w obawie przed tym, że zbyt wiele osób dowie się o jego obecnym zawodzie? Trudno stwierdzić. "Próbkę" tego, co mężczyzna publikował na platformie OnlyFans, można zobaczyć na jego profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 26 tys. osób.

28-latek na swoim koncie publikuje dość odważne zdjęcia, na których chwali się nie tylko muskulaturą, ale również dość skąpą bielizną. Śmiało można uznać, że to doskonała reklama jego działalności w sieci, do której zresztą znaleźć można odnośnik na Instagramie. Niestety konto w niewyjaśnionych okolicznościach nagle zniknęło z platformy OnlyFans…