Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Niektóre to kopie rodziców. Kto ma szansę na karierę w mediach?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.11.2023 19:36

Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Niektóre to kopie rodziców. Kto ma szansę na karierę w mediach?

Polskie gwiazdy z dziećmi
Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Fot. AKPA

Polskie gwiazdy z chęcią pozują do zdjęć, jednak zazwyczaj robią to w pojedynkę lub w towarzystwie innych znanych osobistości. Gdy zaś u ich boku staje syn lub córka, nie sposób nie doszukiwać się podobieństwa. Pewne przedświąteczne spotkanie okazało się doskonałą okazją, by wreszcie razem się pokazać. Czy któraś z pociech celebrytów ma szansę na karierę w mediach?

Magda Gessler poprowadzi nowe show pt. "Restauracja z Gwiazdami"

Po sukcesie ubiegłorocznej programu "Święta z Gesslerami" TVN postanowił rozszerzyć formułę. Oprócz Magdy Gessler, jej syna Tadeusza i córki Lary przy suto zastawionym stole tym razem zasiądą także inne gwiazdy, które zostaną ugoszczone wraz ze swoimi najbliższymi.

Show "Restauracja z Gwiazdami" zostanie wyemitowana 19 i 20 grudnia o godzinie 21:35, jednak nagrania już się odbyły. Jakie znane postacie miały okazję posmakować wiktuałów prosto z bogatej spiżarni "królowej TVN"? Okazuje się, że uwagę zwracają nie tyle one same, ile ich dorastające dzieci.

Karolina Małysz nie poszła w ślady ojca, spełnia się w zupełnie innej branży. Wiemy, czym się zajmuje

Polskie gwiazdy pokazały się ze swoimi dziećmi

Już wkrótce widzowie "Restauracji z Gwiazdami" wprawią się w świąteczny nastrój, a o swoich domowych tradycjach i zwyczajach opowie m.in.  znana z TVN24 Maja Popielarska. Ekspertka od ogrodów jest szczęśliwą matką dwóch synów, a starszy z nich będzie jej towarzyszył podczas tego telewizyjnego przedsięwzięcia.

12-letni Jasio ma głowę pełną pomysłów, lecz ma jeszcze trochę czasu, by zaplanować swoją przyszłość. Na razie nie może się zdecydować, czy chce zostać policjantem, inżynierem, konstruktorem klocków czy jeszcze kimś innym. Na szczęście w tych wyborach wspierać go będzie rodzicielka, która już teraz, o czym zapewniła w rozmowie z “Plejadą”, dostrzega w nim nieprzeciętny talent humanistyczny. Może też wybierze dziennikarstwo?

Maja Popielarska z synem
Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Fot. AKPA

Monika Mrozowska ma czworo dzieci, w tym dwie córki, które dzieli sześć lat różnicy. Obie przyszły na świat w trakcie małżeństwa gwiazdy "Rodziny zastępczej" z Maciejem Szaciłłą. Starsza Karolina urodziła się w lipcu 2003 roku, zaś Jagoda (na zdjęciu poniżej) w 2009 roku. Jeśli w genach po mamie odziedziczyła talent aktorski to możliwe, że za kilka lat widzowie zobaczą ją na ekranie już bez obecności dumnej rodzicielki.

Monika Mrozowska z córką
Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Fot. AKPA

Dzieci polskich celebrytów. Kto ma szansę na karierę w mediach?

Córka Omeny Mensah to 21-letnia fotografka, która swoją pasją dzieli się z internautami. Na łamach mediów społecznościowych pokazuje swoje dzieła, dzięki którym może rozwijać się w ulubionej dziedzinie. Smykałkę do robienia zdjęć poczuła w 2017 roku, gdy wpadł jej w ręce pierwszy aparat.

Vanessa jest osobą ambitną i na swojej stronie internetowej zapewnia, że posiada nie tylko zdolności fotograficzne, ale umie również pracować z kamerą, a jej bogate doświadczenie obejmuje współpracę z agencjami modelek. Czyżby Marcin Tyszka mógł czuć się zagrożony na fotelu jurora "Top model"?

Omenaa Mensah z córką
Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Fot. AKPA

Ewa Gawryluk ma za sobą nie tylko wiele ciekawych ról w najbardziej kasowych polskich produkcjach, ale także nieudane małżeństwo. Przez 22 lata uchodziło za niemal idealne, jednak nie przetrwało próby czasu. Gwiazda "Na Wspólnej" z Waldemarem Błaszczykiem rozstała się w 2021 roku, lecz byłych małżonków wciąż łączy pociecha. Córka Maria ma już 23 lata i hobby, z którym chciała związać się zawodowo, jednak uświadomiła sobie, że może być trudno.

Przez długi czas chciałam zostać charakteryzatorką, ale w końcu zdałam sobie sprawę, że w Polsce nie mam szans się wybić. Jest u nas mało produkcji, w których potrzebny jest ten rodzaj charakteryzacji, którym się zajmowałam - oceniła Maria Błaszczak w “Plejadzie”.

Ewa Gawryluk z córką
Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Fot. AKPA

W nadchodzącym programie "Restauracja z Gwiazdami" do sytej biesiady zasiądzie też gospodyni "Hotelu Paradise", Klaudia El Dursi. Jej fani doskonale wiedzą, ze dzieci i rodzina są dla niej najważniejsze. Wspólnie z wieloletnim partnerem, Jackiem Leszczyńskim, wychowuje dwójkę synów - 8-letniego Jasia i 14-letniego Dawida. Ojcem nastolatka jest poprzedni wybranek celebrytki.

Była uczestniczka "Top model" urodziła chłopca  w wieku 19 lat i przez długi czas wychowywała w pojedynkę. Podjęła bowiem decyzję, by wraz z dwumiesięcznym wówczas Dawidkiem wyprowadzić się od ówczesnego lubego. Z niemowlakiem zamieszkała wtedy z koleżanką ze szkoły.

Ja sobie chyba wywróżyłam to wczesne macierzyństwo. Oczywiście strach był olbrzymi, to nie były takie czasy Internetu, gdzie o wszystkim mogłam się dowiedzieć i ta moja mama też nie była taka super na wyciągnięcie ręki, więc trochę po omacku, intuicyjnie... - wspominała z rozrzewnieniem w podcaście u Żurnalisty.

Choć jej początki z macierzyństwem rzeczywiście były trudne, to niewątpliwie wyszła z nich obronną ręką. Może za kilka lat dorastający młodzieniec również rozpocznie karierę w show-biznesie od udziału w którymś z flagowych programów TVN? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Klaudia El Dursi z synem
Polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi. Fot. AKPA

Źródło: Plejada, podcast u Żurnalisty