Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Lara Gessler wyjawiła, po kim odziedziczyła urodę. Jest łudząco podobna do francuskiej śpiewaczki
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.11.2023 20:10

Lara Gessler wyjawiła, po kim odziedziczyła urodę. Jest łudząco podobna do francuskiej śpiewaczki

Lara Gessler
KAPiF;Lara Gessler wyjawiła, po kim odziedziczyła urodę

Lara Gessler zapewne z niedowierzaniom przyglądała się kartom księgi, w której dostrzegła kobietę - francuską śpiewaczkę operową, do której jest łudząco podobna. Na udowodnienie swoich słów, pokazała jej fotografię. Czyżby córka Magdy Gessler była jej sobowtórem?

Kim jest Lara Gessler?

Lara Gessler jest córką znanej restauratorki, Magdy Gessler oraz Piotra Gesslera. Wprawdzie studiowała socjologię, jednak ostatecznie swoje serce oddała gastronomii. Zapewne miłość do gotowania zawdzięcza swojej ma mamie. Dlatego też ostatecznie postanowiła szkolić się w tej dziedzinie. Ukończyła szkołę cukierniczą w Londynie, a także French Culinary Institute w Nowym Jorku. Odbywała praktyki w znakomitej restauracji, mogącej pochwalić się trzema gwiazdkami Michelin. 

Obecnie Lara Gessler jest współwłaścicielką znanego lokalu “Słodki Słony”. Dodatkowo jest autorką książek kucharskich. Przed trzema laty stworzyła Pracownię Kulinarną, która idealnie sprawdza się jako miejsce do wszelakich wydarzeń z gotowaniem w tle. Córka Magdy Gessler jest również bardzo aktywna w social mediach.

Tak mieszka Lara Gessler. Zaskakujące, jak wygląda jej mieszkanie

Lara Gessler dokonała zaskakującego odkrycia

Lara Gessler jest bardzo aktywna w sieci. Chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami, pokazując im, jak wygląda jej codzienność - chwali się macierzyństwem, gastronomią i swoimi kulinarnymi zdolnościami, a także interesującymi podróżami. Podczas jednej z nich trafiła na bardzo intrygujące znalezisko.

Córka Magdy Gessler słynie z oryginalnej i ciekawej urody, która czyni z niej niepowtarzalną osobę. Czy faktycznie tak jest? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że młoda restauratorka trafiła niedawno na swoją sobowtórkę, która przed laty była bardzo znana.

Lara Gessler
KAPIF;Lara Gessler wyjawiła, po kim odziedziczyła urodę

Lara Gessler pokazała swoją sobowtórkę

Niedawno Lara Gessler udała się na Mazury i to właśnie tam trafiła na jedną z książek, której zawartość ogromnie ją zainteresowała. Znalazła w niej portret francuskiej śpiewaczki operowej, Marie Fel. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obydwie kobiety są do siebie łudząco podobne.

Córka Magdy Gessler postanowiła swoim znaleziskiem pochwalić się internautom. Zamieściła na InstaStories zdjęcie portretu, na którym widać ww. śpiewaczkę. Swój wpis postanowiła opatrzyć żartobliwym: “Chyba jestem czyimś sobowtórem”.

Lara Gessler
Instagram @lara-gessler;Lara Gessler wyjawiła, po kim odziedziczyła urodę
Tagi: Lara Gessler